UWAGA!

Ogrody grają dla WOŚP

2019-01-07
18:00
 
Ogrody grają dla WOŚP

Już w sobotę 12 stycznia – w przeddzień 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – w centrum handlowym Ogrody odbędą się wydarzenia związane z największą akcją charytatywną w Polsce. Przed nami mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych!

„Pomaganie jest dziecinnie proste!” – to hasło 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w całej Polsce w niedzielę, 13 stycznia. Tegorocznym celem zbiórki jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
       Centrum handlowe Ogrody wesprze ogólnopolską akcję już w przeddzień finału – na sobotę 12 stycznia w godz. 12.00-16.00 zaplanowano szereg atrakcyjnych wydarzeń, w tym oczywiście aukcje charytatywne.
       Oprócz licytacji w programie znajdą się także występy muzyczne, taneczne, pokazy iluzjonistyczne. Szczególną atrakcją będzie grupa Elbląskich Goldenów i pokaz pt. „Posłuszeństwo w grupie”.
       Poza występami na scenie organizatorzy zaproszą małych i dużych klientów Ogrodów do stoisk działających w trybie ciągłym. Pracownicy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu zaproponują bezpłatne pomiary cukru i ciśnienia oraz opowiedzą o współpracy szpitala z fundacją WOŚP. Przy stoisku kreatywnym dzieci będą mogły wykonać prace plastyczne związane z działalnością WOŚP. Poza sceną będzie też funkcjonować stoisko Elbląskich Goldenów, gdzie będzie można pobawić się z psami, obejrzeć wykonywane przez nie sztuczki, a także dowiedzieć się, jak witać się z psem.
       – Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to w naszym kraju jedno z najbardziej barwnych i wesołych wydarzeń w roku. Chcielibyśmy przenieść tę atmosferę do Ogrodów – przy wspólnej zabawie i muzyce pomaganie staje się nie tylko dziecinnie proste, ale też bardzo przyjemne! A przecież głównie o pomaganie w tym wszystkim chodzi – mówi Katarzyna Kucybała, dyrektor CH Ogrody.
       Wspólne granie dla WOŚP w Ogrodach odbędzie się w pasażu głównym CH Ogrodów (poziom 0) w sobotę 12 stycznia w godz. 12.00-16.00. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

       ----- artykuł sponsorowany ------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej