UWAGA!

Organizacjo, pokaż się podczas Forum Inicjatyw Pozarządowych

 
Elbląg, Organizacjo, pokaż się podczas Forum Inicjatyw Pozarządowych
fot. nadesłana

Organizacje pozarządowe z Elbląga mogą zaprezentować swoją działalność podczas 13. Forum Inicjatyw Pozarządowych. W tym roku będzie do tego okazja w sobotę 1 września w godzinach 12 -16 (ul. Przy Bramie Targowej, na terenie Starego Miasta). Wydarzenie towarzyszyć będzie obchodom Elbląskiego Święta Chleba.

Do uczestnictwa w 13. już Forum Inicjatyw Pozarządowych zaprasza Centrum Organizacji Pozarządowych we współpracy z Urzędem Miejskim w Elblągu i Radą Elbląskich Organizacji Pozarządowych. Swoją działalność i dorobek mogą zaprezentować elbląskie stowarzyszenia, fundacje, grupy nieformalne, organizacje kościelne, kluby sportowe i kluby seniora.
       Forum to okazja do spotkania z innymi organizacjami, a także mieszkańcami. To możliwość wymiany doświadczeń i prezentacji prowadzonych działań.
       W nawiązaniu do obchodów Europejskiego Roku Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej, hasło tegorocznego Forum brzmi „Działajmy międzypokoleniowo!”.
       Zachęcamy więc sektor pozarządowy do pokazania, że w organizacjach potrafimy współpracować międzypokoleniowo, a korzystanie z wzajemnych doświadczeń znacząco uzupełnia nasze codzienne działania.
       Prosimy o zgłaszanie Organizacji do udziału w FIP do poniedziałku 20 sierpnia na formularzu dostępnym na www.cop.elblag.pl, osobiście w siedzibie Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu przy ul. Warszawskiej 55, faksem pod nr 55 643 43 12 lub na adres e-mail: olaf@elblageuropa.pl. Szczegółowych informacji udziela Olaf Baranowski, tel. 603 333 200.
      
       Spotkanie organizacyjne odbędzie się 21 sierpnia  (wtorek) o godz. 16 w siedzibie Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Warszawskiej 55.
      
       Do uczestnictwa w Forum już zapraszamy mieszkańców Elbląga oraz wszystkie osoby zainteresowane.
      
       Działanie realizowane jest w ramach zadania „Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu”, współfinansowanego ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu.
      
Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • zlikwidować dotowane przez państwo różne takie organizacje, przechowalnie partyjnych kolesi. .. ..
 • Powinny zostac tylko PZN, PZG i związek niepełnosprawnych ruchowi i umysłowo. Reszta jak PCPRy, fundacje ” żyją” z pieniedzy podatników. Aby dostać jakąkolwiek pomoc w fundacjach trzeba niemal sie upokorzyć idąc do nic na kolanach a i tak g. .. no sie otrzyma nie pomoc.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  płatek(2012-08-11)
 • Warto byłoby aby skontrolować przez wszystkie możliwe instytucje te wszystkie "wydmuszki"!!!
 • Powyższe komentarze - jedna wielka porażka :/ Forum Inicjatyw Pozarządowych od lat cieszy się dużym powodzeniem!!!elblążanie mogą na własne oczy sprawdzić jakie oferty i wsparcie proponują działające w naszym mieście organizacje pozarządowe, Z resztą same "wychodzą" do ludzi, czego przykładem jest właśnie Forum!
 • oczywiście proponują, a ile z tego dają. wychodzą do ludzi bo nikt nie wie o icyh istnieniu a trzeba w jakiś sposób uzasadnić swoje istnienie za publiczną kasę. .. ..
 • hmmm, a zastanawiacie się co by było z tymi ludźmi dla których nasze państwo nie ma na leczenie? nie refunduje leków, operacji, itp? bo ich choroby nie znalazły się na "odpowiedniej" liście. .. a kto wtedy pomaga? niby że z jakich pieniędzy, przepraszam bo nie dosłyszałam? PAŃSTWOWYCH? nie życzę Wam - poprzedniokom wypowiedzi takiej sytuacji. tylko w razie czego życzę Wam, żebyście trafili na odpowiedniego człowieka w odpowiedniej organizacji. organizacje zazwyczaj robią to co firmy czy nasze państwowe instytucje robić nie chcą, bo zazwyczaj "się nie opłaca"
 • Waldka mama z PSL jest prezesem takiej organizacji, zapewne za darmo, oj, oj. .. .. pewnie światła jak Wincenty Witos
Reklama