UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Właściwie to po co te egzaminy? Tylko dzieciaków stresujecie. Kiedyś nie było egzaminów i też było dobrze.
  • Były egzaminy po ukończeniu szkoły podstawowej, jedynie odbywały się one w tej szkole średniej, w której uczeń zamierzał kontynuować naukę. Stosowano częściowe zwolnienia z egzaminów wobec niektórych uczniów (laureaci olimpiad wiedzowych, czasem też z racji konkursu świadectw). Zasadniczo egzaminy nie dotyczyły uczniów, którzy udawali się do szkół zawodowych.
Reklama