UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panie i Panowie Nauczyciele już się przyzwyczaili do nauczania on-line, to im się nie spieszy z otwarciem. To w takim razie poproszę o jakąś część z ich 100% wynagrodzenia, bo siedzę z dziećmi w domu i odwalam za nich pracę, realizując program dzienny wysyłany przez Panie Przedszkolanki mailem.
  • Odwalam za nich pracę. .. współczuję twoim dzieciom. Zadania w przedszkolach nie są bardzo wymagające. .
  • Jaka ty robote "odwalasz"skoro ty nawet pisac nie umiesz, o mysleniu abstrakcyjnym nie wspominajac. Idz, przepros swoja lopate, rowy czekaja.
  • @Karo - Nauczyciele klas 4-8 prowadzą lekcje a klas młodzych zadają rodzicom. .co mają przerobić z dziećmi. Moja kolezanka pracuje 3godz. w tygodniu. Mowi ze dopoki RODZICE nie buntują sie to krst ok.
  • dlaczego odwalasz za dzieci pracę, jak tak ci cięszko pomóc w nauce to nie trzeba było decydować się na dzieci. Mam 65 lat i pomagałam dzieciom w lekcjach jak nie rozumiały. Nauczyciel ma w szkole 30 dzieci w klasie, a ty. Rodzice zwalają wszystko na żłobek, przedszkole i szkołe, a sami nic zsiebie nie dają, to nie wychowywanie dzieci. Państwo wam nie wychowa, jesteście pokoleniem roszczeniowym--tylko mi się należy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    emerytka(2020-05-02)
  • @Karo - To nie tylko kserowka z kolorowankami, a całe zajecia. Również z religii i angielskiego.
Reklama