UWAGA!

Otwórz w sobie wolontariuszkę

Europejskie Stowarzyszenie Edukacji i Rozwoju PIONIER zaprasza do udziału w e-konkursie piękności „Otwórz w sobie wolontariuszkę” organizowanego w ramach projektu „Ty też możesz zostać wolontariuszem”, realizowanego ze środków Komisji Europejskiej w ramach Programu „Młodzież w działaniu”.

Jesteś wolontariuszką? Podziel się z nami swoim doświadczeniem, zainspiruj innych do działania, pokaż że liczy się też wewnętrzne piękno!
       Aby wziąć udział w konkursie wypełnij formularz zgłoszeniowy. Na zgłoszenia czekamy do 8 lipca. W dniach 11-15 lipca zostanie przeprowadzone internetowe głosowanie, a 12 najpiękniejszych dusz wolontariatu zostanie nagrodzonych udziałem w sesji zdjęciowej do kalendarza na 2012 rok!
       Więcej szczegółów na stronach:
       www.eserpionier.eu
       www.wolontariat-nie-dla-idiotow.pl
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • to jest chyba chore???
 • Przecież, to jakaś farsa realizowana za publiczne pieniądze. Wskazane strony kuleją pod względem informacyjnym. "Wolontariat nie dla idiotów", to tragedia - aż pozwolę sobie zacytować opis wolontariatu studenckiego: "????? :P" - jeśli ten opis nie jest dla idiotów, to dla kogo? Nawet jeśli treść jest w przygotowaniu, to wstawianie czegoś takiego jako zamiennika jest żałosne. Projekt jest śmieszny. Po pierwsze, powinien się nazywać "Otwórz w innych wolontariuszkę". Po drugie, jeśli oceniamy wewnętrzne piękno, to na jaki grzyb sesja zdjęciowa do kalendarza? Absurd goni absurd i miejsca szkoda na wymienianie. Jeśli akcja byłaby opłacana z pieniędzy prywatnych, to bym się nie czepiał. Niestety to marnowanie środków publicznych.
 • Z wolontariatem to jest tak :czlowiek się nacharuje jak wół za free a granty zbiorą organizatorzy. W PRL to się nazywało :CZYN SPOŁECZNY, a dziś WOLNTARIAT. jedyny "+" tego wolontariatu to taki, ze wolontariusz ma umowę na piśmie, jest ubezpieczony, a więc to się liczy do stażu pracy. To jest jakiś sposób na zycie (bo jest umowa, w dobie braku pracy jakiejkolwiek ), ale kokosów z tego nie ma, jedynie wdzięczność ludzi, którym sie pomogło, ale nie zawsze tak jest.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wiem tyle co zjem(2011-07-04)
 • "wolontariusz ma umowę na piśmie, jest ubezpieczony, a więc to się liczy do stażu pracy" - chłopie, kto cię tak okłamał?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  volontarius(2011-07-04)
 • volontarius-Tak jest w innych miastach : W Gdańsku,Warszawie,Poznaniu,Wrocławiu.Wolontariusz ma podpisana umowę ,a więc jest ubezpieczony.Takie są standarty europejskie: www.polskieradio.pl i tu: www.polskieradio.pl i zobacz tu : www.polskieradio.pl Nie wiedziałem ,że w Elblągu wolontariat jest na przysłowiową "gębę ",czyli jak zwykle po elbląsku,na odwrótjako szukanie darmowej siły roboczej.No cóż można i tak ,ale Elblążanie są nie w ciemię bici ,wiedzą jak jest w innych iastach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Tak myślę...(2011-07-04)
 • przykra jest nazwa - wolontariat nie dla idiotów. .hmm. .to jest też taki dla idiotów. ??
 • Jestem chętny biore 12 zł na godzinę
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Chętny(2011-07-04)
 • a moje dziecko jest wolontariueszem z wyboru. powaga za darmo w schronisku dla zwierzat bo kocha zwierzaki i nie oczekuje ani zlotowki!!! I barzo sie ciesze ze sa tacy ludzie i powinno byc jeszcze wiecej takich ludzi w czasie wakacji ( ktorzy nie maja pieniazkow na wyjazd z dzieckiem na wakacje) po to aby nie wyroslo na wandala!!! MATKA
 • Pani Olu. .. .. hehehehehe
 • Wolontariusz jest ubezpieczony od OC, żaden staż pracy mu się nie liczy, a jeśli się liczy to jest to zwykła umowa o pracę, albo cywilno-prawna.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  volontarius(2011-07-07)
 • Nie rozumiem dlaczego ten artyluł został podpisany moim nazwiskiem, nie mam z tym nic wspólnego
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  doautora(2015-10-29)
Reklama