UWAGA!

Pikieta antyaborcyjna przed szpitalem

W sobotę (22 lutego) przed Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym odbędzie się pikieta antyaborcyjna organizowana przez Fundację PRO – Prawo do życia. Początek o godz. 11.

"Obecna ustawa „o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży” z dnia 7 stycznia 1993 r. dopuszcza zabijanie nienarodzonych dzieci, tylko dlatego ze są chore - piszą organizatorzy pikiety. - Ze sprawozdania Rady Ministrów z jej wykonywania dowiadujemy się że w 2012 roku w polskich szpitalach dokonano 752 aborcje. Dla porównania, dziesięć lat wcześniej zanotowano ich 159."
       - W ubiegłym roku ponad 400 tysięcy osób z całej Polski podpisało się pod projektem ustawy, która miała zakazać aborcji dzieci poczętych z nieuleczalną chorobą (min. dzieci z zespołem Downa) - kontynuuje Wojciech Ciok, koordynator lokalny Fundacja PRO – Prawo do życia. - Niestety, posłowie odrzucili nasz projekt już w pierwszym czytaniu, w tym aż pięcioro posłów z okręgu elbląskiego - kontynuują. - Naszą kolejną pikietą, chcemy uświadomić społeczeństwu, że życie ludzkie jest najwyższą wartością, którą należy bronić.
       Pikieta odbędzie się w sobotę (22 lutego) przed Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym w Elblągu w godz. 11-12.30.
      
      
oprac. na podst. informacji nadesłanej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama