UWAGA!

Piknik rodzinny w Bażantarni

Elbląg, Logo kampanii, jabłko jest symbolem „aktywnych społeczności”, które stwarzają dobre warunki rozwoju i zachęcają innych do podejmowania kolejnych inicjatyw.
Logo kampanii, jabłko jest symbolem „aktywnych społeczności”, które stwarzają dobre warunki rozwoju i zachęcają innych do podejmowania kolejnych inicjatyw.

Jutro (25 czerwca) o godz. 16 rozpocznie się rodzinny piknik w Bażantarni w ramach ogólnopolskiej kampanii „Czerwiec aktywnych społeczności". Impreza potrwa trzy godziny.

Celem kampanii społecznej jest promocja obywatelskiej aktywności lokalnej i zjednoczenie organizacji w działaniu na rzecz społeczeństwa, do czego nawiązuje hasło akcji „Zróbmy coś dla siebie i dla naszych społeczności”.
       Wśród atrakcji pikniku znajda się konkursy i zawody sportowe dla dzieci, młodzieży, a także dorosłych. Nie zabraknie również ogniska i kiełbasek z grilla. Na uczestników pikniku czeka loteria fantowa oraz spacer z przewodnikiem po Parku Bażantarnia
       Więcej informacji na temat kampanii można znaleźć na stronie: www.aktywnespolecznosci.pl.
      
       Organizator: Elbląskie Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Osobom Chorym Psychicznie ich Rodzinom i Opiekunom „PRO-FAMILIA”. Partnerzy: Środowiskowy Dom Samopomocy Filia nr 3 przy Domu Pomocy Społecznej przy ul. Pułaskiego i Biuro turystyczne „Turysta” w Elblągu.
      
      
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • jest fajna mapaka- przewodnik po Bażantarni w księgarniach z opisami wszystkich szlaków
  • Było świetnie. Życzę sobie tego więcej, bo to możliwość żeby wyjść z domu i się pobawić. Pozdrowienia dla wszystkich terapeutów i pani kierowniczki z Winnej.
Reklama