UWAGA!

Piknik rodzinny „za rzeką”

Elbląg, Piknik rodzinny „za rzeką”

Wielkie bańki mydlane, walki sumo, zabawy konstrukcyjne. To tylko część atrakcji jakie przygotowali organizatorzy Pikniku Rodzinnego na Zawodziu. Impreza startuje w sobotę (9 czerwca) o godz. 16 na terenie Domu Sąsiedzkiego przy ul. Warszawskiej 55.

Już po raz drugi mieszkańcy Zawodzia zapraszają do wspólnej zabawy. Tym razem organizatorami wydarzenia są członkowie i sympatycy dwóch, powstałych w ramach realizacji projektu „Aktywne Zawodzie” Stowarzyszeń: Przystanek Po Sąsiedzku oraz Pozytywne Elblążanki, którzy we współpracy z Domem Sąsiedzkim opracowali własny pomysł na wydarzenie. Będzie bardzo rodzinnie, twórczo i „po sąsiedzku”.
       - Na miejscu na wszystkich czekał będzie grill, zatem zachęcamy do przynoszenia ze sobą prowiantu na piknikowy stół oraz kocyków - informują organizatorzy. - W trakcie imprezy prowadzone będą rozmaite działania. Na najmłodszych czekają między innymi farbki do malowania buziaków czy gry i zabawy. Zapraszamy również najmłodszych przybyłych gości do świata wielkich baniek mydlanych oraz do zabaw konstrukcyjnych. Dla tych ciut i ciut więcej starszych odbędą się zapasy sumo w strojach oraz warsztaty jogi. A dla całych rodzin warsztat wspólnego szycia, na których powstaną "jaśkowe poduszki" zapewniające kolorowe sny.
       Impreza jest otwarta, a organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy wszystkich chętnych.
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama