UWAGA!

Piknik Zaprzęgowy w Piastowie

 
Elbląg, Piknik Zaprzęgowy w Piastowie
fot. Michał Pawłowicz

W niedzielę 1 czerwca w Piastowie Gospodarstwo Agroturystyczne "Pod Lasem" wraz ze Stowarzyszeniem "Nasza wieś – Piastowo" zorganizowało Piknik Zaprzęgowy w ramach Kujawsko-Mazursko-Mazowieckej Ligi Zaprzęgowej oraz Festyn z okazji Dnia Dziecka. Zobacz zdjęcia z tej wyjatkowej imprezy.

Przepiękna okolica, piękna pogoda pozwoliła na miły sielski wypoczynek, któremu poddali się nie tylko licznie zgromadzeni widzowie ale również startujący w konkursie czynni uczestnicy. Atmosfera imprezy stanowiła idealną harmonię między wypoczynkiem i rywalizacją sportową co powodowało, że wszyscy znaleźli coś dla siebie, wszyscy wspaniale się bawili.
       Dużą atrakcją był festyn z okazji Dnia Dziecka, gdzie dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji dla najmłodszych, mogliśmy oglądać prezentację umiejętności psa straży granicznej o wdzięcznym imieniu Hera, można było pojeździć konno albo uczestniczyć w konkursach zorganizowanych przez stowarzyszenie czy też skorzystać z dmuchanego zamku i trampoliny.

  Elbląg, Piknik Zaprzęgowy w Piastowie
fot. nadesłana


       Podczas zmagań w konkursie zręczności powożenia na pierwszej pozycji uplasował się Pan Andrzej Benedykciński oraz jego luzaczka Joanna Kretkowska z końmi Equador i Noara. Gospodarze imprezy Katarzyna Nazarewicz i Artur Krawczyk po bardzo udanym debiucie w Świeciu nad Osą, również dzisiaj pojechali na "piątkę" dokładając kolejne punkty w ligowej tabeli.


       ---art. sponsorowany---

      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama