UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MariuszLewandowski-Fc Pamiętam konferencje prasową podczas której Prezydent powiedział że warto ten pomnik postawić żeby pokazać że pandemia koronoświrusa nas nie pokonała i ten argument do mnie trafił. Może dziś warto udowodnić że pomimo widma wojny z Putinem nie zapomnimy o tych którzy się do budowania tego państwa przyczynili ? Jeśli Marysi przeszkadza że pojawi się popiersie Dmowskiego to niech założy okulary spawalnicze ale te nie pasują do sortów mundurowych Marszałka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    27
    MariuszLewandowski-Fc(2022-04-01)
  • @MariuszLewandowski-Fc - No nie mogę. Pierwszy pochlebca Pana Witka. Troszkę to groteskowe jak i śmieszne. Pani Marysia z Witoldem w jednej drużynie grają w tej sprawie.
  • MariuszLewandowski-Fc Mój drogi przytaczam fakty zresztą konferencja była w wersji telekonferencji więc nagrania może Pan sprawdzić. W tej sprawie Witold Wróblewski zachował się trochę jak Winston Churchill i faktycznie to jedno z tych zachowań za które na zawsze będę go szanował bo sam byłem przeciwko takiem wydatkom. Ale ten aspekt mnie przekonał. Co do Pani Koseckiej to przepraszam - ona nawet do gry w bierki się nie nadaje i dziwie się że pozostali piłsudczycy pozwalają na tak niesmaczną maskaradę. Cytując klasyka - jedyne co Pani Kosecka powinna zrobić do uczczenie Marszałka to kupić sobie uprząż i wyprowadzać na spacer kury. A - dla mnie nie ma znaczenia kto gra w jakiej drużynie - ważniejsza jest moja opinia w tej sprawie i nią się kieruję. Proponuję przeprosić bo sprawa może trafić do prokuratury - słowo pochlebca jest dla mnie obraźliwe a ostatnie wystąpienie na Radzie Miasta chyba pokazało że o żadnym pochlebstwie mowy być nie może. Radzę się zatem doinformować zanim jak Adrian Płączyński z REOP stanie Pan przed Prokuratorem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    20
    MariuszLewandowski-Fc(2022-04-01)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Panie Mariuszu jeśli uraziłem przepraszam ale też mam prawo do własnej oceny i nie widzę tu podstaw do ścigania mnie. Pana zastraszanie w sieci jest znane i nie odbieram tego poważnie a za takiego Pana uważam. To także jest moja opinia do której mam prawo. Pani Marysia także może być urażona i obrażona. Nie ma Pan patentu na straszenie i obrażanie innych. Serdecznie pozdrawiam i wiecej dystansu do własnej osoby życzę.
  • @MariuszLewandowski-Fc - Zgodzi się zgodzi panie Mariuszu / i bez okularów / bo czy jej mąż byłby w EPT?
  • MariuszLewandowski-Fc Przeprosiny uznaję. Ja nikogo nie zastraszam i jeśli komuś zapowiadam postępowanie to je wytaczam. Używając własnego nazwiska i wizerunku korzystam z ochrony dóbr osobistych - Pan stosując pseudonim się jej zrzeka, z czego nie będę krył korzystam często z wprost przesadną przesadą. Pani Marysia oczywiście może mnie pozwać - właśnie po to używam moich danych by każdy mógł to zrobić. O większy dystans do własnej osoby już trudno - można mnie nazwać głupcem - mogę o tym dyskutować w sądzie. Od dekady konsekwentnie pokazuje gdzie są granice dyskusji a gdzie zaczyna się hejt. Być może jestem głupcem ale z pewnością nie jestem klakierem i przed takimi oskarżeniami będę się bronił w sądzie. Czy jestem głupcem każdy może ocenić sam czytając co pisze - o ile oczywiście się gdzieś nie przejęzyczam. Mogę przypominać fakty i wyrażać własne opinie - jeśli się pomylę przepraszam jak Pan z pełną pokorą. Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    MariuszLewandowski-Fc(2022-04-01)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Myślę że sądy mają ważniejsze sprawy niż twoje skargi bo ktoś coś powiedział. Sla mnie facet to facet i powinien mieć jaja zamuast jak male dziecko latac z duperelami po sądach. Taka moja opinia. Mnie jak ktoś obrazi po prostu dostaje w papę i tyle. Nickname to nie zrzekanie się ochrony dóbr osobistych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    Art :)(2022-04-01)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Dopóki nie było internetu tylko rodzina wiedziała żeś idiota
  • Napisałem tak tylko bo wchodzi pan w polemikę pod prymaaprilisowym artykułem. Pozdrawiam.
  • MariuszLewandowski-Fc @Art :) - I tu się mylisz. Używając tego niku wcale nie jesteś anonimowy i żeby cię zidentyfikować konieczna jest Prokuratura. W wypadku gdybyś się nie ukrywała pod nikiem moglibyśmy załatwić sprawę na gołe pięści - tu się nie da. Ale powiem że jak nadtowarzysz Koliński dostał odemnie kopa za jakiś wpis po manifestacji LGBT to nawet rzucił się na mnie z rękami. Na szczęście nasi dzielni Policjanci zachowali przytomność umysłu bo już zacząłem odstawiać kamerę żeby z ostrzeżeń przejść do argumentów. Zgodnie z polskim prawem ochronie prawnej podlega tylko taki pseudonim który jest powszechnie znany i przypisany do danej osoby. Ale jak napiszesz Lewy to zawsze jest wątpliwość czy chodzi ci o moją skromna osobę czy o najlepszego piłkarza świata. Rozumiesz ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    7
    MariuszLewandowski-Fc(2022-04-01)
  • MariuszLewandowski-Fc Trochę się mylisz. Doskonałym dowodem tego że jestem idiotą jest zapewne bardzo dobra ocena części ustnej egzaminu wystawiona przez profesora Klemensa Borchardta na moim świadectwie maturalnym. Zapewne masz lepszą ? Dodaj coś jeszcze to z przyjemnością przeprowadzę cię przez meandra policyjnego postępowania o znieważenie, a potem porównam nasze oceny na maturze - o ile ją zdałeś.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    7
    MariuszLewandowski-Fc(2022-04-01)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Ja nie chciałem Pana obrazić tylko twierdzę że bardzo żałosne jest kłócenie się po fejkowym z okazji prima aprilis artykułem. Jeśli Pana panie Mariuszu obraziłem to przepraszam
  • MariuszLewandowski-Fc To tak dla wprawy....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    MariuszLewandowski-Fc(2022-04-01)
Reklama