UWAGA!

PJN i SD razem

 
Elbląg, PJN i SD razem

Elbląskie struktury organizacji Polska Jest Najważniejsza i Stronnictwa Demokratycznego postanowiły współpracować ze sobą programowo i organizacyjnie. Zarządy kół obu formacji doszły do porozumienia w zakresie działań, których celem będzie wspólne prezentowanie stanowisk odnoszących się do problemów elbląskiego środowiska.

Liderzy elbląskich struktur organizacyjnych SD i PJN spotkali się w siedzibie Stronnictwa i w oparciu o zbieżne cele programowe obu partii uzgodnili zasady współpracy, także w nadchodzącej kampanii wyborczej do Sejmu i Senatu RP.
       – Stoimy na stanowisku, że na listach wyborczych PJN mogą znaleźć się również członkowie Stronnictwa, a także obywatele Elbląga nastawieni na wolności w życiu gospodarczym i osobistym, sympatyzujący z naszymi formacjami – zadeklarował lider elbląskiego koła PJN Edward Pukin.
       – Jestem przekonany, że nasza wspólna inicjatywa może przynieść owoce w postaci większego zainteresowania się mieszkańców Elbląga mniejszymi partiami, jak PJN i SD, które swoje działanie kierują przede wszystkim na sprawy lokalne – powiedział Piotr Kamiński, szef Stronnictwa Demokratycznego.
      
      
      
      
Edward Pukin, PJN
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Pytają się ludzie ,jaki jest program PJN ,więc podaje link do strony oficjalnej : www.www.stronapjn.pl A program jest tutaj : Jeśli macie Państwo jakieś pomysły realne pomysły by ułatwić Elblążanom życie w Elblągu ,proszę pisać : fm.elblag@interia.eu Wasze propozycje przekażę dalej do realizacji.POZDRAWIAM ZE ŚLĄSKA .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  florekPJN(2011-07-04)
 • No cóż.Portel ma to do siebie ,ze tnie komentarze.Program PJN jest więc tutaj: www.stronapjn.pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  florekPJN(2011-07-04)
 • Pytanie : co robią dziennikarze TV Elbląskiej ,śpią czy juz sa na wczasach ?Wiadomości sprzed czterech dni : www.tv.elblag.pl A sie nowy tydzień zaczął .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  TELEWIZOR(2011-07-04)
 • widać że tylko florek się tym artykułem interesuje. .. żal. pl :P
 • Ujawniam się ,to ja : www.portel.pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  florekPJN(2011-07-04)
 • Jeszcze udziału Nowej Prawicy by tu brakowało : ))
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  niedoszły Kaper(2011-07-05)
 • Trochę taki bezpłciowy ten program PJN. Najbardziej kuleje polityka rodzinna. Czy tak trudno zrozumieć, że tnąc podatki i zmniejszając koszty pracy oddaje się w ręce ludzi więcej pieniędzy, które mogą wydawać na rodzinę? Niewiele więcej jest tu tak naprawdę potrzebne. Będę miał więcej kasy, rodzinie będzie żyło się lepiej. Jeśli jedno z małżonków będzie zarabiać tyle, żeby utrzymać rodzinę - drugie dostanie wybór domu lub kariera. Dopłaty do dzieci? A co jeśli właśnie dlatego nie decyduję się na dzieci, bo wyliczam, że mnie nie stać? Co z tego, że mogę mieć dopłaty, jak za dwa lata państwo może zmienić politykę i zostanę z dzieciakami bez grosza. Samotne matki? Dajcie im więcej zarobić i więcej możliwości do zarabiania, zaostrzcie przepisy alimentacyjne i zadbajcie o należytą ściągalność, to też dadzą sobie radę. Można by tak długo w każdym punkcie.
 • dziecko niewypoczęte ich połączy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  MiejscowyAborygen(2011-07-05)
Reklama