UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • następne nie wiadomo co, nowo mowa postepactwa zachodniego - woonerf czyt, ulica do życia, łał czyli jak już nie jest woonerf to już nie jest ulica do życia i nie można tam postawić ławek i posadzić drzewek itd, kombinujcie dalej - w Elblągu potrzebne to, a to tamto, a nie bo to, sprawa miasta jest bardzo prosta - należy odbudować- przeprowadzić rekonstrukcję fasad starego miasta zgodnie z epokami historycznymi XIII-XIX wiek, nowe miasto 1 maja - czyt. wewnetrzna grobla młyńska bardziej w modernizm, secesję, giermków modernizm, hetmańska- modernizm, itd, wyspa spichrzów XVIII w. + spichlerz niedźwiedź - gotyk, i będziecie mieli ławki, drzewka, zakątki gdzie można się spotkać i piwo wypić i żadne bzdury typu woonerfy itp nie będą wam potrzebne
  • @007 - abstrahując - 1 maja, tam tramwaj dodaje uroku, gdyby ta ulica była by zrobiona z sensem to były by tam kafejki, puby, restauracje i sklepy, likwidacja tramwaju nic nie zmieni bo nie może zmienić, po prostu trzeba dać ludziom szanse na biznes, zakłady przemysłowe, zwiększyć liczbę mieszkańców, zrobić tak żeby miasto było po prostu fajne- chcę tu mieszkać, chcę tu być, chcę być częścią czegoś fajnego, port morski, statki towarowe, wycieczki promem, tylko tym ludziom trzeba coś zaoferować coś pokazać tak żeby chcieli tu wrócić albo przysłali swoich znajomych, wtedy miasto obroni się samo, nie są mu potrzebne jakieś dziwne projekty i fikcje literackie, ale po co ? przecież panowie u władzy mają to w 4 literach
Reklama