UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Wcale nie trzeba mieć w domu 5 pojemników. Ja wszystkie suche do recyclingu trzymam w jednym: plastiki, butelki, makulaturę. Rozdzielam na poszczególne kategorie dopiero przy smietniku. Owszem, średnio co drugi dzień trzeba się tam przejść, ale nie wyobrażam sobie braku segregacji.
 • @mnb - Chciałam napisać doładnie to samo. Ja też tak robię. Aby mieć w domu 5 pojemników trzeba mieć w domu pomieszczenie gospodarcze. W przypadku mieszkania to niemożliwe.
 • @mnb - Robię tak samo. Jeden worek w domu, do którego wrzucam plastik, szkło, papier i rozprawiam się z tym już przy kontenerach, reszta idzie w jeden worek. Co drugi, trzeci dzień trzeba iść, trudno. Ale wkur*a mnie to, że mój wysiłek idzie na marne, bo wchodząc do śmietnika widzę jak segregują sąsiedzi, worki ze wszystkim wrzucane do szkła, plastiku, papieru, jeden wielki chlew. Na takie działanie może podziałać jedynie duże podniesienie opłat, wtedy będzie lament i. .. .. segregacja.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  Ploterek(2019-08-14)
 • @mnb - Jeden worek i wszystko razem do jednego kontenera, płacę wyższą stawkę i nie segreguję niech robią to za mnie w zuo. Jest taka możliwość to z niej korzystam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  PatrykWolski(2019-08-14)
Reklama