UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • To zobaczcie co dzieje się w centrum Elbląga, ul. 1 Maja 33 od tyłu, koło Pigalaków i Parku Planty, stoją tam śmietniki w wiacie, pełne aż się wysypuje, dookoła pełno śmieci, gabarytów, worków itp a w środku, w wiacie, śpią bezdomni alkoholicy, policja ani straż miejska nie reaguje !! Smród na całą okolicę, gdzie jest Sanepid i inne instytucje?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  pomocy(2019-08-14)
 • @pomocy - oddają mocz i. .. ł w tych miejscach, obraza i zaraza, miasto śpi, dziennikarze - no właśnie Drodzy dziennikarze do roboty z tym tematem - Prosimy!
 • A ja mam wszystko w d. Są firmy które zobowiązały się względem śmieci???To niech segregują, w koncu biorą za to kasę i to wcale nie małą. Może nie?Biorą za wywózkę, sprzedają butelki, szkło, makulaturę, plastik etc. jednym słowem prawie wszystko co zabierają. Czy coś utylizują? Wątpię. Wszystko to, czego się nieda sprzedać i tak ląduje na wielohektarowych wysypiskach, gdzie leży latami i gnije. Czy przed segregacją było inaczej?Odp. tak samo!!!Tyle że nie płaciliśmy jak za przysłowiowe zboże. Gdyby w naszym kraju były punkty skupu tych surowców, nie byłoby takich śmieci jak butelki, szkło, szmaty itp. Ponad 30mln obywateli razy ok. 18-20 zł policzcie ile idzie pieniędzy na utrzymanie tych złodziei w Rządzie. Powiedziałbym więcej, ale szkoda słów. WYBORCY PIS-u otwórzcie oczy, na kogo głosujecie!!!!!
Reklama