UWAGA!

Pokolorujmy razem dziecięcy świat

2014-02-25
Aktualizowany 2014-03-10 06:00
 
Pokolorujmy razem dziecięcy świat

Podziel się swoim 1% z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci. Wpisz w swoją deklarację PIT numer KRS 0000215256 i pokoloruj razem z nami dziecięcy świat.

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu jest organizacją pożytku publicznego zajmującą się wszechstronną opieką nad dziećmi i rodzinami potrzebującymi pomocy. Fundusze zebrane z 1% przekazywane są m.in. na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji dzieci chorych i niepełnosprawnych, wyposażenie placówek prowadzonych przez TPD oraz dofinansowanie realizowanych programów wspierających dzieci i rodziców.
      
       DZIAŁALNOŚĆ TPD W ELBLĄGU:
       - Ośrodek Pomocy Dziecku i Rodzinie
       Wspieramy dzieci chore i niepełnosprawne oraz ich rodziny, prowadzimy Telefon Zaufania, interweniujemy w sytuacji krzywdzenia dzieci, udzielamy wsparcia psychologicznego i prawnego dla rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.
       - Punkty przedszkolne
       Wyrównujemy szanse edukacyjne dzieci, otwieramy i prowadzimy bezpłatne punkty przedszkolne dla dzieci z terenów wiejskich powiatu elbląskiego i braniewskiego.
       - Środowiskowe Ognisko Wychowawcze
       Wspieramy dzieci z rodzin niewydolnych wychowawczo, zapewniamy wsparcie edukacyjne i terapeutyczne dla dzieci, rozwijamy ich pasje.
       - Ośrodek Edukacyjno-Szkoleniowy
       Prowadzimy szkolenia dla nauczycieli w zakresie nauczania, wychowania i profilaktyki patologii społecznej oraz warsztaty rozwijające umiejętności wychowawcze rodziców.
       - Wyrównujemy szanse edukacyjne dzieci
       Realizujemy programy edukacyjne dla dzieci ze szkół wiejskich, prowadzimy zajęcia pozalekcyjne i pozaszkolne rozwijające wiedzę , umiejętności i zainteresowania dzieci.
       - Organizujemy kolonie wypoczynkowe i rehabilitacyjno - usprawniające dla dzieci i młodzieży
      
       Więcej informacji na stronie.
      
---art. sponsorowany---

      
      
TPD w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej