UWAGA!

Policjanci – rozprawią się z przestępcami. Najlepsze zestawy LEGO® City dla chłopców

 
Policjanci – rozprawią się z przestępcami. Najlepsze zestawy LEGO® City dla chłopców

Chłopcy lubią popisywać się swoją odwagą. Dlatego też tak imponują im policjanci w ciemnoniebieskich uniformach. Akcje, jakie przeprowadzają, są niezwykle spektakularne. Nic też dziwnego, że z taką mocą oddziałują na umysł dziecka oraz rozpalają jego wyobraźnię!

Błyskawiczne działanie
       Nagle w mieście rozlega się charakterystyczny wysoki dźwięk. To policjanci ruszają do akcji, dają o tym znać za pomocą koguta policyjnego! Reagują błyskawicznie. Nie mogą tracić czasu, bo ich przeciwnicy, rozmaici złodziejaszkowie i rabusie, są równie przebiegli. Wykorzystają każdą okazję, aby zbiec przed pościgiem biało-niebieskich samochodów. Na to policjanci w żadnym wypadku nie mogą pozwolić. Dołożą wszelkich starań, aby przestępcy trafili za kratki. To właśnie tam jest ich miejsce!
      
       Walka dobra ze złem

       Podczas zabawy dziecko przekonuje się że warto stanąć po dobrej stronie! Dużą satysfakcję daje pilnowanie porządku w mieście. Dodatkowo malec uświadamia sobie, że siły dobra nieodmiennie ścierają się z ugrupowaniami zła. Zabawy, w jakich bierze udział wpłyną na jego późniejsze, dojrzalsze wybory życiowe. Dlatego warto, żeby już teraz przygotował się do zadań i prób czekających go w kolejnych latach.
      
       Pomagaj ludziom

       Proponujemy Twojemu dziecku zestawy klocków z serii LEGO® City z policjantami. Dzięki nim smyk przekona się jak dobrze jest pomagać innym ludziom oraz strzec ich przed różnego rodzaju rzezimieszkami i łotrami. Malec zaprowadzi w mieście ład oraz porządek. Poza tym nauczy się, jak duża przyjemność płynie z właściwego spełniania swoich obowiązków. Kolejną lekcją będzie dla niego poznanie realiów pracy na komisariacie. Zapozna się również z zakresem działalności służb mundurowych. Ściganie i łapanie złodziei jest tylko jednym z jej elementów!
      
       Na pewno miło będzie zobaczyć uśmiech na twarzy swej pociechy. A taki niewątpliwie rozjaśni jej twarz, kiedy w bawialni po zuchwałej akcji pochwyci szajkę niebezpiecznych opryszków! Ale nie ma się co dziwić, przecież pod jego przywództwem ład i porządek znów osiągnęły doniosłe zwycięstwo. Malec poczuje się kimś, kto naprawdę już wiele dobrego może uczynić.

       ----- materiał płatny -----
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie