UWAGA!

Pomagaj z głową

Już niedługo w mieście pojawią się plakaty, informujące o tym, jak żebrzącym "Pomagać z głową".

„Pomagać z głową” to także hasło akcji, którą prowadzić będzie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. W korespondencji radiowej z dyrektorem MOPS Zenoną Ćwiklińską rozmawia Krzysztof Fedak.
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Moim zdaniem ta akcja to świetny pomysł, wszyscy Ci którzy ja krytykują tak naprawdę nie wiedzą o co tak naprawdę chodzi, a chodzi o to żeby nie pomagać bezmyślnie dzieciom żebrzącym tylko zainteresować się dlaczego znalazło sie na ulicy, warto wtedy wziąść to dziecko za rękę i zaprowadzić je np.: do pracownika socjalnego z MOPS, do Pogotowia Opiekuńczego bądź na policję w celu ustalenia jego sytuacji rodzinnej, może potrzebuje ono pomocy nie tylko w formie pieniężnej (bo pewnie większość z tych dzieci jest zmuszana przez rodziców do żebractwa). Myslę, że warto dołączyć się do tej akcji bo to właśnie te dzieci są przyszłością naszego narodu i trzeba im pomóc.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Karola(2005-06-21)
 • Sluszna opinia i ciekawa akcja. Nie jestem zwolennikiem uogolniania (zebrak to cwaniak), ale popieram inicjatywe.
 • Świetna akcja, popieram ale proponuję aby to pracownicy MOPSu podnieśli swoje cięzkie siedzenia i ruszyli w miasto. Byłem i widziałem pracę tych zapracowanych ludzi, prasówka, kawa, komputer . Osoby szukające pomocy to zło konieczne. Może taka wycieczka w miasto poprawi dane statystyczne o pomocy, może dyrekcja skoryguje swój personel, a zatrudni osoby kompetentne do tej pracy.
 • Rozgoryczony Mareczku jestes? Czyzby MOPS nie chcial Twojej osoby w szeregach swoich pracownikow? Otoz wyobraz sobie (potrafisz?), ze nie wszyscy w MOPS-ie maja "ciezkie" siedzenia. Juz lepiej Mareczku?
 • Nie jestem rozgoryczony ani sfrustrowany, ani poszukujący pracy. Napisałem to co napisałem i cały czas swoje zdanie podtrzymuje. Czy śmiałem obrazić leniwych pracowników MOPSu ?
 • może i nie wszyscy w MOPS-ach mają ciężkie siedzenia ale fakt, że na ich korytarzach ciągle stoją pracownicy, bo wyszli "na papieroska". A byłem wielokrotnie świadkiem, kiedy kilka osób prawie klub sobie zrobiło: papieroski, kawusia, ploty. Może i jestem upier....ym emerytem, ale z okien to widzę na Jaśminowej.
Reklama