UWAGA!

Pomóż mu żyć dalej. Potrzeba krwi 0 Rh-

 Elbląg, Pomóż mu żyć dalej. Potrzeba krwi 0 Rh-

- Mąż, ojciec i młody dziadek pilnie poszukuje krwi O Rh-, która pozwoli mu żyć dalej. Bez niej, niestety umrze. Rodzina bardzo prosi o pomoc - napisała do nas córka chorego. Zachęcamy do pomagania!

Wystarczy udać się do najbliższego krwiodawstwa w całej Polsce i wskazać dane biorcy: Krzysztof Ozych, Szpital Miejski św. Jana Pawła II, ul. Komeńskiego w Elblągu, Oddział Chirurgii Ogólnej i Onkologii. Liczymy, że nikt nie zostanie obojętny. Dobro wraca. Dziękujemy.

inf. nadesłana

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Zdejmijcie komentowanie !!!
 • Niestety mam grupę Arh+ Hashtagi: #BartekZawada
 • Droga redakcjo, usuńcie na prośbę czytelników komentarze. Są niepotrzebne jakiekolwiek.
 • Ludzie dobrej woli-zgłaszajcie się; -)
 • Jestem w szoku że wogóle może być brak krwi w czasach pokoju ? Mam krzyż zasługi dla Zasłużonych Narodu jak i zakończony etap oddawania. Nie wahałbym się pomóc ale inną grupa. Pomóżcie chłopakowi... Krwiodawcy ! Czas ucieka....
 • Czy po żółtaczce za dziecka można oddać krew?
 • Z całego serca ja i moja rodzina życzymy Panu powrotu do zdrowia i trwania w nim do końca życia, nie rozumiejąc przy tym czemu miałoby służyć wyłączenie komentarzy. Dziwni ludzie z dziwnymi problemami. A realny problem jest, jak widzimy, w dramatycznym wołaniu o pomoc, stąd moje pytanie czy chodzi tylko (i AŻ zarazem) o krew, czy jest też potrzebna inne forma pomocy? Czy założono może jaką zbiórkę, a jeśli tak to gdzie?
 • @A63 - Dzisiaj nikt niczego za darmo nie zrobi. Liczę się tylko ja i kązdy chce z życia jak najwięcej wyciągnąc dla siebie. Pokolenie samolubów i hedonistów nieczułych na potrzebę bliźniego
 • @A63 - Niestety z naszego kraju wyjechało dużo osób młodych i w średnim wieku za granicę, a społeczeństwo się starzeje i mogących oddawać krew jest coraz mniej, natomiast ludzi potrzebujących coraz więcej. Niż demograficzny też robi swoje. Ludzi urodzonych w latach 80 jest 2 razy więcej jak dzisiejszych 20 latków. Oby udało się zebrać potrzebną krew dla Pana i życzę powrotu do zdrowia.
 • Nie wiem, czy jest to przyczyna. Kiedyś, gdy oddawałam krew, można było to robić bodajże jedynie do godz.12 (ul. Bema). Czy obecnie można oddawać krew w godzinach popołudniowych, gdy ludzie wracają z pracy? Za mało jest też akcji promujących krwiodawstwo, w TV odmóżdżające reklamy cały dzień, a o takich rzeczach się nie mówi. Jednak gdy jest nawoływanie do oddania, to ludzie naprawdę się mobilizują, wręcz punkty krwiodawstwa proszą, aby już nie przychodzić:) I nie za darmo, bo za dzień wolny, czekolady i ulgę w PIT - jeśli komuś zapłata duchowa nie wystarczy. Panu i Rodzinie życzę zdrowia i sił.
 • Po ostatnim oddawaniu moja odporność bardzo ucierpiała i odbiło się to na moim zdrowiu. :( to nie jest tak, że ludzie nic za darmo nie zrobią dla innych. Robią... ale czasami muszą też pomyśleć o sobie, w szczególności gdy sami mają rodzicami. Przyro mi.
 • mam taka grupe krwi i chetnie bym oddala tylko niewiem czy moge przeszlam nowotwor
Reklama