UWAGA!

Porady dla ofiar przestępstw

Komenda Miejska Policji w Elblągu oraz Ośrodek Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem przy Elbląskim Centrum Mediacji zapraszają osoby starsze, będące ofiarami przemocy w rodzinie bądź też ofiarami innych przestępstw do korzystania z bezpłatnego poradnictwa prawno-obywatelskiego.

Spotkania odbywają się w każdy czwartek od godziny 16 do 18 oraz indywidualnie według potrzeb. Poradnictwo prowadzone jest w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób starszych zagrożonych wykluczeniem społecznym” finansowanego ze środków Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
       Zapraszamy na bezpłatne konsultacje w siedzibie Ośrodka Pomocy Ofiarom Przestępstw w Elblągu przy ul. Stefczyka 7-8/6 oraz na konsultacje telefoniczne(55) 642-44-25  i drogą e-mail: esas_1@wp.pl Pomoc w zakresie psychologicznym, prawnym udzielać będą pracownicy Centrum mediacji oraz funkcjonariusze policji.
      
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • a może by tak sprawniej łowić sprawców ?
  • Jak Ci sami policjanci, którzy nakazują wpuścić do mieszkania faceta z 2 wyrokami za znęcanie się nad rodziną na podstawie tego, że jest tam zameldowany, to ja podziękuję
  • Uważam, że dobrze, iż są organizowane takie porady. Starsi ludzie muszą wiedzieć, że nie są sami ze swoimi problemami, że należy im się szacunek. Pracowali ileś lat na te skromne emerytury i powinni móc odpocząć i godnie żyć.
Reklama