UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Powiat elbląski, jakiego nie znacie

 
Elbląg, Powiat elbląski, jakiego nie znacie
(fot. Anna Dembińska)

„Cudze chwalicie, swego nie znacie” - mówi jedno ze często cytowanych przysłów. Każdy, kto zapozna się z najnowszym albumem Ryszarda Siwca poświęconym powiatowi elbląskiemu, będzie mógł śmiało stwierdzić, że to powiedzenie jego już nie dotyczy.

Na ponad 80 stronach Ryszard Siwiec, znany elbląski fotograf, zgromadził kilkaset zdjęć, ukazujących piękno i wyjątkowość powiatu elbląskiego. Album w świetnej szacie graficznej i na bardzo dobrej jakości papierze wydało elbląskie Wydawnictwo Uran Marzeny Brackiej-Kondrackiej.
       Każda z gmin powiatu elbląskiego ma tutaj swoje honorowe miejsce, odpowiednio wyeksponowane najciekawsze charakterystyczne zakątki z krótkim opisem historycznym. - Te zdjęcia powstawały latami, w różnych okolicznościach, dzięki współpracy ze Starostwem Powiatowym udało się je uporządkować i wydać w formie albumu – mówi Ryszard Siwiec.
       Album, który niedawno się ukazał, jest świetną propozycją dla wszystkich, którzy chcą odkrywać piękno najbliższej okolicy, w sezonie może też pełnić rolę przewodnika po pieszych, rowerowych czy nawet samochodowych wycieczkach po najbliższej okolicy. Nawet dla obcokrajowców, bo jest tu też skrótowa wersja w języku angielskim.
       Razem z wcześniej wydanymi albumami o Kanale Elbląskim i Jeziorze Druzno (również wydawnictwa Uran) najnowsza propozycja Ryszarda Siwca stanowi swoisty tryptyk, który powinien mieć każdy miłośnik „małych ojczyzn”.
       Książkę można nabyć w wydawnictwie Uran, elbląskich księgarniach i informacji turystycznej w Ratuszu Staromiejskim. Można też ją wygrać w konkursie na portEl.pl. Dla Czytelników mamy trzy egzemplarze.
      
red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama