UWAGA!

Profesjonalne pranie dywanów tylko w Pralni Karolina!

2019-01-23
07:00
Profesjonalne pranie dywanów tylko w Pralni Karolina!

Chcesz, żeby Twój ulubiony dywan znów wyglądał jak nowy? Chcesz, by nie było w nim baterii, piasku czy włosów? Nie zapewni tego czyszczenie zwykłym odkurzaczem piorącym. Tylko kompleksowe czyszczenie za pomocą specjalnych maszyn przywróci Twojemu dywanowi dawny wygląd, a przede wszystkim usunie z niego wszystkie zanieczyszczenia. Takie czyszczenie możliwe jest tylko w jedynej w Elblągu Profesjonalnej Pralni Karolina.

Czyszczenie odkurzaczem piorącym to nie najlepsza metoda
       Zamawiałeś kiedyś do domu fachowca do czyszczenia dywanów? Zadowolony byłeś z efektów jego pracy? Na pierwszy rzut oka dywan rzeczywiście wydaje się czysty i przez chwilę pachnie świeżością, jednak jak tłumaczą właściciele Pralni Karolina, nie jest to najlepsza metoda. Po takim powierzchownym czyszczeniu dywan pozostaje mokry i leży wiele godzin na podłodze pokrytej panelami a niejednokrotnie drogim parkietem, a jeśli pomieszczenie ma słabą wentylację, dywan zaczyna brzydko pachnieć, ponieważ pozostawione resztki nieczystości głęboko w runie i osnowie dywanu gniją.
      
       Tę metodę prania w Elblągu stosuje tylko Pralnia Karolina

       Do tej pory nie mieliśmy innego wyjścia, jak tylko czyścić dywan takim sposobem lub wysłać go do pralni gdzieś w Polsce. Teraz to się zmieniło. W Elblągu powstała bowiem pierwsza profesjonalna pralnia dywanów. Pralnia Karolina oferuje najskuteczniejszą i chyba najstarszą na świecie metodę prania dywanów tzw. „na wskroś” .
      
       Dywany będą jak nowe, bez brudu i zanieczyszczeń
       Zabrudzony dywan staje się wylęgarnią roztoczy i różnego rodzaju bakterii, które mogą stać się zagrożeniem dla naszego zdrowia. Metoda "na wskroś" polega na wykorzystaniu wysokiej jakości maszyn. Najpierw odbywa się mierzenie i znakowanie dywanu. Następnym etapem jest trzepanie mechaniczne i dzięki 48000 uderzeń na minutę jest niezwykle skutecznie, co w bardzo krótkim czasie usuwa z dywanu wszystkie suche zabrudzenia (piasek, kurz, pył ). Kolejnym etapem jest pranie zasadnicze za pomocą szorowarki tarczowej lub walcowej z jednoczesnym dozowaniem i rozprowadzaniem odpowiedniego dla danego dywanu środka piorącego. Szczotka dokładnie wciera szampon we włókna dywanu powodując całkowite rozpuszczenie brudu. Następnie dywan płukany jest wodą pod ciśnieniem. Potem dywan umieszczany jest w specjalnej wirówce do dywanów, gdzie przy 1200 obrotów na minutę usuwane jest ok. 95% wody, resztki chemii i brudu. Wirówka zapobiega również przebarwieniom frędzli i deformacji dywanów podczas suszenia. Na koniec dywan jest suszony w odpowiednich warunkach w pozycji pionowej, co pozwala na odparowanie w krótkim czasie resztek wilgoci.
           
       Jeśli przekonaliśmy Cię do skorzystania z usług Pralni Karolina, przyjdź, zadzwoń i przywieź do nas swój dywan!
       Już wkrótce Pralnia Karolina zaoferuje usługę odbioru dywanów bezpośrednio od klienta.
       Więcej informacji na stronie.
      

      
       Pralnia Karolina

       ul. Browarna 86, 82-300 Elbląg,
       Telefon +48 55 641 88 85
       e-mail: myjniakarolina@wp.pl
       godziny pracy:
       od poniedziałku – piątku - godz. 9.00 – 17.00,
       w sobotę – godz. 9.00 – 15.00

       ----- artykuł sponsorowany ------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej