UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Projekt woda

 
Elbląg, Projekt woda
fot. nadesłana

Od 28 maja w Szkole Podstawowej nr 11 w Elblągu, przez pięć kolejnych dni, gościli uczniowie i nauczyciele biorący udział w działaniach związanych z projektem „W.A.T.E.R”. Było to już trzecie międzynarodowe spotkanie projektowe związane z uczeniem się i nauczaniem.

Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i rodzice uroczyście przyjęli gości z Katuntsi w Bułgarii i z Curtea de Arges w Rumunii. Przez kilka dni odbywały się wspólne działania trzech szkół. Były doświadczenia związane z tematyką wodną, realizowane zarówno w szkole, jak i w Elbląskim Parku Technologicznym. Goście i nasi uczniowie mieli także okazję poznać działanie pochylni na Kanale Elbląskim, uczestnicząc w rejsie z Elbląga do Buczyńca. Ponadto pospacerowali po sopockim molo oraz zwiedzili Narodowe Muzeum „Żuraw”, gdzie została im przybliżona historia portu w Gdańsku. Mieli także okazję spotkania się z wielkim astronomem - Mikołajem Kopernikiem, zwiedzając Wzgórze Katedralne we Fromborku. Ostatni dzień wizyty uczniowie z Bułgarii i Rumunii spędzili w polskich rodzinach, gdzie czekało na nich wiele niespodzianek w ramach „Family Day”, natomiast nauczycielom został przybliżony Zamek Krzyżacki w Malborku.
       Projekt W.A.T.E.R  zakłada rozwinięcie kompetencji językowych, upowszechnienie wśród lokalnej społeczności wiedzy na temat gospodarowania zasobami wodnymi oraz wzrost wykorzystania metod badawczych i narzędzi TIK i jest realizowany w SP nr 11 w Elblągu od września 2018 roku. To spotkanie było jednocześnie podsumowaniem działań i okazją do poznania Żuław Wiślanych.
      
Mirosława Frączyk, Magdalena Szyk-Wojtkiewicz, koordynatorki projektu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama