UWAGA!

Promocja nowoczesnych rozwiązań

Ogłoszono trzecią edycję konkrsu o Nagrodę Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie pomocy społecznej.

Celem konkursu jest promocja nowoczesnych i twórczych rozwiązań w dziedzinie pomocy społecznej. Nagroda przyznawana jest pracownikom pomocy społecznej oraz najbardziej aktywnym liderom organizacji pozarządowych z terenu województwa warmińsko-mazurskiego za: zapobieganie izolacji, marginalizacji i społecznemu wykluczeniu osób i rodzin, aktywizację jednostki i rodziny do rozwiązywania własnych problemów, aktywizację środowisk lolalnych na rzecz rozwiązywania problemów społecznych, działania w zakresie kompleksowej pomocy osobom i rodzinom, tworzenie i realizowanie systemu opieki nad dziećmi i młodzieżą, tworzenie i realizowanie lokalnych programów służących zapobieganiu i rozwiązywaniu problemów społecznych, wdrażanie kompleksowych, nowatorskich rozwiązań we współpracy wielu podmiotów w dziedzinie pomocy społecznej.
     Zgłoszenia kandydatów mogą dokonać osoby fizyczne, prawne oraz instytucje i organizacje społeczne działające w zakresie pomocy społecznej. Wnioski należy składać w Departamencie Poltyki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego do dnia 20 września br. Szczegółowe informacje wraz z drukiem wniosku i regulaminem można pobrać ze strony internetowej Urzędu Marszałkowskiego www.warmia.mazury.pl.
ESzC
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Druki rowniez mozna pobrac ze strony wim.ngo.pl.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  blados(2003-08-25)
 • czyżby HEROLD
 • raczej WRZOS
 • Proponuje te DRUKI zostawić koło smietników może skorzystaja CI którzy szukaja wnich pożywienie bo pomoc społeczna w Elblągu jest żadna poza nową siedzibą i dziesiątkami tam pracowników zatrudnionych.Pozdrawiam p.Dyrektor,która w dzień przyjęć interesantów(środa) nie ma czasu oraz sprawność jej pracowników,którzy zapominają wpisac do komputera petenta aby ten otrzymał zasiłek naprawdę ciężko zrobić to przez 30 dni.Jaka nagroda a może tak REDUKCJA tych świetych.....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  entuzjasta MOPS(2003-08-28)
 • Żeby było śmieszniej, to nagroda ma wynosić od stu do tysiąca złotych. A w założeniach napisano, ze chodzi o wybitne osiągnięcia, nowatorskie rozwiązania i tak dalej. Czy nie lepiej było przyznać nagrodę honorową? Ale widocznie pomocy społecznej nie traktuje się zbyt poważnie. Jaka polityka społeczna takie nagrody.
Reklama