UWAGA!

Promocje 2012

Elbląg, Na zdjęciu Monika Matysiak – stypendystka z 2011 roku.
Na zdjęciu Monika Matysiak – stypendystka z 2011 roku.

Od 2001 roku Elbląskie Towarzystwo Kulturalne z powodzeniem realizuje program zatytułowany „Promocje”, którego celem od początku było wspieranie młodych, szczególnie uzdolnionych elblążan.

Przez te ponad 10 lat pomoc ta miała różny charakter: od zorganizowania koncertu, po wystawy, wydanie płyt, zakup materiałów bądź instrumentów, sfinansowanie udziału w warsztatach artystycznych, plenerach, stworzenie strony internetowej.
       Pierwszymi stypendystami byli: Monika Kwiatkowska - recytatorka, interpretatorka poezji śpiewanej, Adam Dampc - kompozytor, aranżer, pianista i Piotr Goryszewski - młody absolwent gdańskiej PWSSP.
       Również w 2012 r. chcemy kontynuować ten program stypendialny, którego fundusz tworzą wpłaty z 1 proc. podatku oraz środki własne Elbląskie Towarzystwo Kulturalne.
       Zapraszamy młodych i wybitnie uzdolnionych elblążan do zapoznania się z regulaminem dostępny na naszej stronie internetowej: www.etk.elblag.pl i składania wniosków w terminie do 31 października.
      
Teresa Wojcinowicz, Elbląskie Towarzystwo Kulturalne
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • i dobrze, ze jest program, wielu on pomógł i brawa dla etk za taka akacje! warto to kontynuować. ETK wiele pomaga elblązanom!
Reklama