UWAGA!

Przedszkolaki z wizytą w "Niezapominajce"

 Elbląg, Przedszkolaki z wizytą w "Niezapominajce"
fot. nadesłana

W minionym tygodniu obchodziliśmy bardzo ważne dwa święta: Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji Wesołe Muchomorki z Przedszkola Niepublicznego Wiki postanowiły udać się z wizyta do podopiecznych Domu Pomocy Społecznej „Niezapominajka” w Elblągu.

Dzieci starannie przygotowały się do wizyty. Oprócz programu artystycznego, który zawierał inscenizację, wiersze i piosenki przedszkolaki wykonały upominki – laurki i papierowe kwiatki. Wszyscy włożyli wiele wysiłku, aby prezenty spodobały się i sprawiły radość starszym ludziom.
       Nadszedł dzień 22 stycznie – dzień wizyty jakże wyczekiwanej przez przedszkolaki. Choć na dworze tego dnia było mroźnie to w placówce przywitano nas bardzo gorąco.
       Scena należała do małych artystów, którzy bez tremy recytowali wiersze, tańczyli śpiewając piosenki o babci i dziadku. Na twarzach naszych gości zawitał uśmiech a nie jednokrotnie pojawiły się łzy wzruszenia, które były ukradkiem wycierane. Na koniec programu artystycznego przedszkolaki poczęstowały babcie i dziadków pyszna czekoladką i rozdały upominki. Dzieci starały się, aby każdy dostał obdarowany. Nasi gospodarze podziękowali przedszkolakom gromkimi brawami oraz słodkim poczęstunkiem. Wizyta ta na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków. Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy jeszcze raz życzenia zdrowia i uśmiechu na twarzy.
      
      
      
      
Beata Rekowska - Pikuła, wychowawca grupy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • dziękuje za pamięć o wszystkich dziadkach i babciach oraz brawo za zaangażowanie pań z przedszkola, które w piękny sposób uczą wrażliwości te nasze maluszki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    KAROLKAIARECZEK(2014-01-30)
Reklama