UWAGA!

Przyłącz się do walki o milion dla Elbląga

Elbląg, Przyłącz się do walki o milion dla Elbląga

Walentynki to dobra okazja by zrobić coś dla lokalnych organizacji pożytku publicznego. Idąc tym tropem organizatorzy kampanii „Walczymy o milion dla Elbląga” postanowili w nietypowy sposób dać o sobie znać właśnie 14 lutego.

O godz. 13.00 rozpocznie się walentynkowy spacer z plakatami i ulotkami nakłaniającymi do przekazywania 1% na lokalne stowarzyszenia i fundacje, bo przecież „Kochamy Elbląskie Organizacje”.
       Wśród spacerujących ważną rolę odgrywał będzie sam piekarczyk. Plakaty, ulotki, kolorowe stroje, bańki mydlane, walentynkowe serca i szczudlarze to nasze znaki rozpoznawcze – mówi Małgorzata Woźna z Centrum Organizacji Pozarządowych - organizatorzy postarają się by spacerujących było widać i słychać.
       Każdy Elblążanin może dołączyć do korowodu , który wyruszy z ul. Związku Jaszczurczego 17, przez Grunwaldzką, Hetmańską, Giermków, Ślusarską i Rycerską by na koniec udać się w kierunku starówki na ulicę Zamkową.
       Szczegółowych informacji na temat akcji udziela Centrum Organizacji pozarządowych w Elblągu: cop@eswip.pl, 55 649 12 93.
      
Stowarzyszenie ESWIP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama