UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bo chodzi o to że roszczeniowy elektorat PiS tak się przyzwyczaił do rozdawnictwa że najlepiej jakby kierowca autobusu zniósł jednego z drugim po schodach na opka do autobusu i zawiózł tam gdzie chcę. Temu motłochowi nikt nie dogodzi.
  • Mylisz pojęcia. Po to na nich ludzie głosowali żeby byli dla ludzi nie przeciwko nim, nie każdy ma samochód i nie każdego na niego stać. Ja auto akurat mam ale potrafię zrozumieć innych a nie tylko ludzią szpule wbijać ze są na tyle wygodni że nie mogą się przesiąść nikomu by to nie przeszkadzało o ile zaraz mieli by następny autobus czy tramwaj a ci gamonie tak to wymyślili ze nim autobus podjedzie to tramwaj odjeżdża 5 10 min wcześniej i czekasz na przystanku kolejne pół godz na kolejny i to jest twoim zdaniem normalne. A jeśli chodzi o osoby starsze niestety niekiedy nie mają jak wsiąść do tych tramwajów bo schodki są na tyle wysokie. Nie zapomnij ze każdy się stareje ty kiedyś też będziesz stary. Moje dzieci są nauczone tolerancji i empati ciebie widoczne nie miał kto tego nauczyć i lejesz jadem w komentarzach. Szkoda mi takich ludzi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    4
    Elblazanka 1(2021-01-28)
  • @Elblazanka 1 - I zeby nie było nie jestem jednym z elektoratów PiS ani PO.
Reklama