UWAGA!

Regal Park flat & business – Królewski Park w centrum miasta

Już za kilka tygodni ruszy najbardziej oczekiwana inwestycja deweloperska w naszym mieście. Regal Park to inwestycja usytuowana w samym centrum Elbląga, na działce zlokalizowanej przy skrzyżowaniu ulic Królewieckiej i Nowowiejskiej i już w niedługim czasie stanie się wizytówką naszego miasta.

Regal Park flat & business – Królewski Park, jak wskazuje nazwa, to połączenie funkcji mieszkalnej, biznesowej i poprzez otaczające inwestycję tarasy oraz przyległy park, funkcji wypoczynkowej. Piętnaście kondygnacji w tym czternaście nadziemnych i jedna podziemna powoduje, że będzie to najwyższy budynek w tej części miasta. Nowoczesna architektura i przemyślana funkcja spowodują, że budynek będzie spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
      
       Jarosław Kraiński z firmy Freedom nieruchomości obsługujący tę inwestycję ocenia, że lokalizacja ta spotka się z ogromnym zainteresowaniem klientów. Nowo powstałe lokale będą zapewniały własne potrzeby mieszkaniowe, ale również będą świetną lokatą kapitału. Stosunkowo niskie oprocentowanie lokat bankowych powoduje, że zakupione w tym miejscu mieszkanie czy lokal użytkowy będzie gwarantował świetną stopę zwrotu. Tak się dzieje w wielu aglomeracjach miejskich w Polsce i na świecie. Potwierdza to fakt, że już w pierwszym dniu oferowania Regal Park rezerwowano prawie 30 % oferowanych mieszkań.
      
       Przypominamy, że część mieszkalna to 123 lokale mieszkalne o pow. od 37 m2 do aż 130 m2, wszystkie posiadają balkony i tarasy, niektóre nawet o pow. 98 m2. Doskonała wystawa budynku spowoduje to, że lokale mieszkalne będą doskonałe. Od strony północnej teren inwestycji będzie otoczony małym parkiem a na dachu części mieszkalnej, na czternastym piętrze, będzie usytuowany taras widokowy dostępny dla mieszkańców budynku. Góra Chrobrego, Stare Miasto, światła Gdańska takie widoki będą podziwiali właściciele lokali w Regal Park. 

 


      
       Część biznesowa to prestiżowe lokale biurowe klasy A, posiadające ciche windy, duże otwarte biura, sale spotkań, obsługę konsjerża. Do dyspozycji klientów będą lokale usytuowane na I i II piętrze. Istnieje możliwość zakupu większej ilości powierzchni biurowej – to oferta dla dużych partnerów coworkingowych.
      
       Nad projektem i koncepcją budowy pracował profesjonalny zespół ludzi. Projekt techniczny został zrealizowany przez znaną elbląską pracownię architektoniczną Atelier Hoffmann przy aktywnym udziale doradców Freedom nieruchomości, którzy poprzez analizę rynku i potrzeb elblążan aktywnie wspierali proces projektowania inwestycji.
      
       Proces budowlany ma się zacząć już w miesiącu sierpniu 2018 roku, a zakończenie budowy planowane jest na lato 2020 roku.
      
       Dostępna jest strona internetowa inwestycji: www.regal-park.pl. Wszelkie informacje uzyskać można w siedzibie firmy Freedom nieruchomości przy al. Grunwaldzkiej 31 w Elblągu i pod nr telefonu 55 233 25 39.
       Zapraszamy!


       ------ artykuł sponsorowany ------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie