UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A mi rodziców nie jest szkoda. Nigdy ze swoimi dziećmi nie szanowali nauczycieli, w trakcie strajku wieszali na nich psy, a teraz cóż. Jak dbają tak mają. I dziwne, że nie są w stanie poradzić sobie ze swoimi dziećmi, a nie minęły nawet 2 tygodnie..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    75
    95
    Heheszka(2020-03-24)
  • @Heheszka - A ja uważam, że skoro nauka spada na rodziców, którzy mają uczyć nowego materiału swoje dzieci to szkoły i nauczyciele są niepotrzebni. Wystarczy dać podręczniki i hulaj dusza
  • @Heheszka - rodzice nie radzą sobie ze swoimi bo chodzą do pracy
  • Pesel za nauczycieli ja też poproszę bo ja uczę swoje dzieci
  • @Heheszka - A nauczyciele udają, że pracują. Łatwo zarzucić dzieci zadaniami i udawać, że się coś robi. .. mam troje dzieci, widzę
  • @Heheszka - Ja sobie świetnie radzę ze swoim dzieckiem. Tylko nauczanie mi nie wychodzi, bo od tego jest szkoła. Nawet nauczyciele mają swoje specjalności. O ile sobie przypominam to jeśli pani od polskiego nie mogła być na lekcji, z zastępstwo miał nuczyciel np od biologii to nie mógł prowadzić polskiego, a biologię. A ja mam znać się na wszystkim?
  • Że niby po złości nam to wysyłają kasztanie umysłowy??? Dobrze, że nie masz dzieci bo z taką matką, źle by skończyły.
  • Jesteś żenująca
  • O olac nauczycieli !!! Pensje oddać ich dla rodziców !!! Teraz to juz wogóle nic nie robią !!! Wysyłac wiadomości i odsyłac do edziennika to każdy potrafi...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Rodzicc(2020-03-25)
  • Tu nie chodzi o radzenie z dziećmi, bo ja swoje dobrze wychowuje, więc sobie nie życzę drogi Nauczycieli takich stwierdzeń. Tu chodzi o brak możliwości technicznych. Jeden komputer na kilkoro dzieci albo na wsi ograniczony zasięg internetu. Nauczyciele powinni wnieść o przedłużenie roku szkolnego. Ja swoje dzieci ze zrozumieniem sytuacji pośle w lipcu do szkoły, mimo że byłoby to kosztem urlopu, bo akurat mam na lipiec zaplanowany. Jak spedzimy urlop bez wyjazdu nad morze czy w gory, to nic się nie stanie, liczy się dobro dzieci.
  • @Heheszka - Nie mierz wszystkich nauczycieli oraz uczniów jedną miarą. Nie wszyscy tacy są. .. . Hashtagi: #Ola578
Reklama