UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Medium Oj, bardzo było rodzinnie: dla dzieci napis SALOON i wyzierająca czaszka, dla starszych "zostań żołnierzem" w domyśle - my już ci powiemy z kim należy walczyć. Nie myśl, papa cię poprowadzi, jedz i pij, by sadło się wylewało nawet z dziecięcych ciał.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    10
    Medium(2023-06-04)
  • @Medium - Już od dawna wielu wysyłało cię na leczenie, a ty nie chcesz skorzystać. Ja nawet dosponsoruję.
  • @Medium - Proponuję wiadro zimnej wody na łeb trzy razy dziennie przed i po jedzeniu.
  • Medium Jakiś faszysta, czy co? Ostatnio wielu wysyłano "na leczenie" do dra Mengele, w którego trakcie odchudzono trochę Elbląg. Pamięć rybki akwariowej? Czy może mądrość stada lemingów?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Medium(2023-06-04)
  • Medium Mnie za wiadro zimnej wody wystarczy lektura Portelu i poziom mentalności komentatorów. Zakłady pogrzebowe już są, kwitną na ciemnych interesach rozwinięte, teraz potrzebne większe prosektorium na kolejne ciemne interesy hien, komorę gazową już mamy, pod RegalPark. Że nie wspomnę o rozwiniętej sieci Borys Monopolowy, bo to też silna broń.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Medium(2023-06-04)
  • @Medium - Co ma piernik do wiatraka? I nie odwracaj kota, hmmm... ogonem
  • @Medium - Popracuj nad językiem polskim, przede wszystkim nad składnią. I czytaj kilka razy zanim klikniesz "zamieść".
  • Medium Polski język nie należy do tych, które dobrze budują logikę, nie jest zbyt obrazowy, dlatego napisałam w formie, która będzie najbardziej wymowna, ale i tak nie odniosłeś się do treści.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Medium(2023-06-06)
Reklama