UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "nowego ładu"?-chyba gigantycznego bałaganu
  • Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów. Nowy Ład dopiero wchodzi. Głupcy oceniają wszystko po okładce, kiedy i pierwsze strony mogą zmylić. Ja czekam na efekty, za szybko by o tym mówić. To etap naprawiania błędów w systemie. I nie, nie jestem za PiSem ale jestem przeciwko PO. Pamiętam biedę i głód.
  • @ Głupcy oceniają wszystko po okładce, . Rozumiem że ty przeczytałeś 700 stron tego programu i merytorycznie oceniasz go jako dobra zmianę, tak? Czy popierasz wszystko za co ci płacą ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    9
    System(2022-01-11)
  • @System - On nie wie, nie czytał, bo to za dużo stron, ale w jego ulubionej słusznej TVP powiedzieli, że poprawią bubla, więc on wierzy, że i tak będzie. Szkoda słów. .. .. Polski Ład to jeden wielki bubel, który nie powinien w ogóle wejść w życie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    8
    Ploterek(2022-01-11)
  • porozmawiaj z urzednikami to ci powie co za ketyńskie przepisy i niezrozumiałe zrobiono. śmiać mi się chce, bo sami nie wiedzą nic, a codopiero mają tlumaczyc petentom. szok
  • @Ploterek - za to za platwormy kraj miodem płynal palce lizac a te 24% bezrobotnych pominmy a co
  • ten kraj nigdy nie od czasów II wojny nie doznał prawdziwej nędzy i prawdziwego głodu. Nie pisz kolego idiotyzmów. Owszem była bieda i skromne życie ale nędzy i głodu nie pamiętam, chociaż miałem biedę. Natomiast takiego bajzlu, takiego poniżania narodu, takiego zbydlęcenia polityków, takiego okradania narodu i takiego upodlenia człowieka jaki okazuje nijaki kaczyński i jego hordy własnemu narodowi, to nigdy w tym kraju nie było. Dla realizacji zaspokojenia własnej chęci zemsty, dla posiadania władzy dyktatorskiej nijaki kaczyński nie cofnie się nawet na krok. Nic w życiu nie osiągnął, nic oprócz burzenia, skłócania i dewastacji i siania nienawiści. A tragedia, nędza i głód dzięki sprzedajnemu narodowi - dopiero będzie.
  • @hary - Racja w 100% Nikt z autorów tego "BEZŁADU"nie jest w stanie tego poprawić ani w okresie tygodnia ani w dłuższym terminie. Te 700 stron prawnego BUBLA powinno byc wycofane jak najszybciej. Nie mozna łączyć inflacji z podnoszeniem kosztów utrzymania szczególnie bez okresu przejściowego. Jak mozna podwyższyc ceny ogrzewania i energii elektrycznej zimą, kiedy ich zuzycie jest najwyższe?! Jak można podpisać pakiet ustaw jednym głosowaniem w pakiecie gdzie nawet pisowscy posłowie nie byli w stanie się z tym pakietem zapoznać Trudno w ciągu 2ch dni zapoznać się z taką masą zapisów na ponad 700 stronach i jeszcze to przeanalizować. . To najgorszy rząd od zakończenia IIej Wojny Światowej !!! Polską rzadzą miernoty sterowane przez mściwego, podłego teryka, który nie ma bliskiej rodziny, jest chory, jest "mu"wszystko jedno co będzie po "nim". Skłócił społeczeństwo, skłócił Polskę z Sąsiadami, z całym, demokratycznym światem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    basiarg(2022-01-12)
Reklama