UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • wożenie roweru autobusem/tramwajem to jak noszenie drewna do lasu - NIE MA SENSU!!! nie przeceniaj swoich umiejętności to nie będzie problemu. weź zapasową dętkę i najprostszy zestaw narzędzi a dasz radę naprawić większość najbardziej popularnych usterek na trasie. .. tylko niech mi ktoś nie wyjeżdża z zerwanymi łańcuchami, pękniętymi opona, połamanymi obręczami i innymi rzeczami - jeżdżę dużo i w różnym terenie już 15 lat. najgorsze co mi się przytrafiło to właśnie przebita dętka i zerwana linka od hamulca - dętkę da się zmienić w kilka minut, na jednym hamulcu da się bezpiecznie, lecz wolniej - dotrzeć do domu :)
  • Bez skuwacza do łańcucha nie wyruszam poza miasto, kiedyś nawet złamał mi się przedni widelec(w okolicach Pagórek)na naszych wycieczkach było mnóstwo połamanych haków przerzutek, szprych, pogiętych tarcz hamulcowych, pękały ramy(w złamany kikut kierownicy można wbić gałąź i jechać dalej)ale nie zawsze można było wrócić o własnych siłach. Bardzo skutecznym narzędziem jest telefon komórkowy.
Reklama