UWAGA!

Rozbójnicy na ulicy powracają

 
Elbląg, Rozbójnicy na ulicy powracają

Tym razem postanowili zjawić się w czasie Mundialu 2018 w ramach elbląskiej strefy kibica. Z miłośnikami piłki nożnej, jak i teatralnych spotkań rodzinnych spotkają się trzy razy. Tegoroczne zbójnickie akcje oficjalnie otworzy „Baśń o rycerzu bez konia”, na którą zapraszamy już 24 czerwca. Punktualnie o godz. 12.30 na Lodowisku „Helena” przy ul. Karowej 1 zjawi się rozbójnicka banda, a wraz z nią Teatr Barnaby i jego lalki. Po spektaklu odbędą się rodzinne archi-zabawy na królewskim dworze dla małych oraz dużych.

Baśń o samotnym rycerzu i samotnym czkającym koniu, którzy szukają się nawzajem to wartkie i prześmieszne przedstawienie marionetkowe. Bohaterowie na swojej drodze spotykają mnóstwo barwnych postaci m.in.: myszo-nietoperza, księżniczkę, czarodzieja, czy nawet strasznego smoka.
       Kolejne spotkania „Rozbójników na Mundialu” zaplanowane zostały w dwie lipcowe niedziele. Teatr Trip gościnnie pojawi się 1 lipca, zaś 15 lipca do Elbląga zawita Teatr Magicznych Baniek. Będzie dużo śmiechu, dużo rozrabiania i mnóstwo świetnej zabawy.
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama