UWAGA!

Rozlicz swój PIT w "ekonomiku"

 Elbląg, Rozlicz swój PIT w "ekonomiku"
fot. nadesłana

Jak co roku, również w 2014 r., konieczne będzie terminowe złożenie deklaracji podatkowej celem rozliczenia się z przychodów osiągniętych w roku 2013 r. W "ekonomiku" można to zrobić szybko, bezbłędnie i co równie ważne – bezpłatnie.

Wystarczy przyjść do (zwanego potocznie "ekonomikiem") Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących przy ul. Bema 50 i powierzyć swoje rozliczenie specjalistom do spraw rachunkowości. Zapraszamy zainteresowanych w każdy poniedziałek marca od godz.15.30.
       - Rozliczenia PIT będą dokonywać uczniowie naszej szkoły pod nadzorem nauczycieli. Wszystko załatwiamy na miejscu, na pierwszym spotkaniu - mówi Iwona Osmańska, nauczyciel przedmiotów zawodowych z ZSEiO.  - Zaproponowaliśmy mieszkańcom naszego miasta pomoc, gdyż wiemy,  że wiele osób ma problem z samodzielnym i poprawnym wypełnieniem deklaracji podatkowej lub czeka z tym do ostatniej chwili. Można uniknąć niepotrzebnych stresów - dodaje.
       Pomysłodawcy akcji deklarują, że wszyscy otrzymają sprawną i fachową pomoc dotyczącą poprawnego rozliczenia swojego dochodu, wypełniania formularza, znalezienia należnych ulg podatkowych.
       - Warto skorzystać z naszej oferty, bo kto jak nie ekonomiści najlepiej poradzi sobie z finansami - podkreśla Iwona Osmańska.
       Przypominamy, że termin rozliczenia się z fiskusem za rok ubiegły upływa 30.04.2014 roku.
      
ZSEiO
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama