UWAGA!

Rusza uniwersytet dla seniorów

Elbląg, Rusza uniwersytet dla seniorów
(fot. nadesłane)

Inauguracja roku akademickiego dla seniorów będzie w tym roku połączona z uroczystościami 15-lecia Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Osób Niepełnosprawnych w Elblągu. Uroczystości odbędą się w piątek (26 września) w Teatrze im. A. Sewruka.

Już od 15 lat seniorzy z Elbląga biorą udział w różnorodnych zajęciach usprawniających i aktywizujących osoby na emeryturze. W związku z jubileuszem, w tym roku rok akademicki rozpocznie się 26 września o godz. 10 uroczystą galą w Teatrze im. Sewruka. Inaugurację uświetnią m.in. występy uczniów ze Szkoły Muzycznej w Elblągu, zespołu „Dey”, grupy muzycznej „Radość”, kabaretu „Ali Babki” i grupy muzycznej Ryszarda Rynkowskiego. W programie uroczystości przewidziano również prezentację dorobku Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Osób Niepełnosprawnych w latach1999-2014.
       Zapisy na nowy rok akademicki na Uniwersytet Trzeciego Wieku i Osób Niepełnosprawnych w Elblągu odbywają się w każdy wtorek i środę w godz. 10-14 do końca września w biurze przy ul. Rzeźnickiej 14. Liczy się kolejność zgłoszeń, ponieważ liczba miejsc w niektórych sekcjach jest ograniczona. Informacje można uzyskać pod numerem telefonu: (55) 648 69 35.
      
mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Aby dostać się do atrakcyjnej grupy, nie ma szans. Już przed oficjalnym otwarciem roku miejsca są pozajmowane heheheh. Znam to z autopsji. Jak wszędzie, znajomości decydują.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    nie-elblążanin(2014-09-26)
Reklama