UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • na zachodzie europy chodniki są wąskie. po diabła chodnik o szerokości 5 metrów, hahahahha. No aż takiech tłumów nie ma na spacerach, zeby aż tyle miejsca było potrzeba. Podobno Polska chce dogonić europę. hahaha to niech dogania. zobaczcie Rzym, Berlin, Londyn. Po diabła władza sie wtrąca, że będą kolizje, to sprawa pieszego i kierowcy. Powinno sie parkować skośnie na chodnikach. Elbląg wciąż obornikiem pachnie ze swoimi starymi pomysłami. Na zachodzie europy nikt nikomu w droge nie wchodzi. Ludzie żyją w zgodzie ze sobą. A tu zabobon i kumoterstwo i nienawiść.
 • @Gość chłopie, co Ty gadasz? Nie siej tu propagandy. .. na zachodzie policja non stop skanuje rejony i jak tylko zobaczy samochód 1 kołem na chodniku już jest mandat. Tam bez biletu z parkometry to możesz sobie auto postawić na głowie. Zachodnia Europa w centrach miast jest nastawiona na zysk. .. chcesz parkować? Zapłać, a bilety parkingowe oj nie należą do tanich; ))
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  0
  Mieszkałem w 5 krajach Europy(2021-01-12)
 • Po 1sze-gdyby brać standardy europejskie to 3/4 zlomow miałoby zakaz wjazdu do centrum-a że w tej wsi za, ,centrum"można uważać obszar od Gwiezdnej do Tysiąclecia, wraz ze Starówka no i w porywach aż do UM-bylby spokój z tymi zwrotami. Po 2-gie, w każdym cywilizowanym mieście przy chodnikach budowane są ciągi rowerowe-w tej wsi za ciąg rowerowy robi biala linia namalowana !! przez pijanego wykonawce. Po 3ie-na obrzeżach miast(a nie wsi)budowane są parkingi oraz rozwiniętą jest sieć komunikacyjna aby każdy mógł dojechać tam gdzie chce i o której chce-w tej wsi nowy rozkład komunikacji, ,publicznej"dobitnie pokazuje iloraz inteligencji osób odpowiedzialnych za jego tworzenie. Po 4te-aby cokolwiek zmienić w tych zabetonowanych od lat, ,firmach"takich jak zbk, UM, itd należałoby się pozbyć tych ludzi którzy są tam od lat zabetonowani, tworzą układy i układziki. Już niedługo będzie można usłyszeć na, ,dworcu"(ta nazwa też jest na wyrost stosowana tu w naszej wsi)głos miłej pani, który poinformuje pasażerów iż pociąg do Szczecina przez Elbląg jest opóźniony o 7 dni, proszę odejść od torów i rozbić namioty. .. .. Halo zkm i ten mistrz odpowiedzialny za nowy, ,rozklad"-przywroc ludziom możliwość dojazdu do pracy i do szkół. .. dla reszty zrób 2 lub 3 linie obsługujące trasy między każdym marketem, szpitalami, cmentarzami i kasami MOPS
Reklama