UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • co tu gdybać nie miejsc parkingowych i nie będzie ja gdym postawił samochód na trawniku zapłacę mandat a jak jest mecz na stadionie to parę samochodów pilicyjnych stoi na środku trawnika i można? mało jest ogródek piwny po kadym meczu trawnik wyglada jak by po nim przeszło stado bizonów zobaczcie przy kościele na Agrykola rozjerdzone trawniki do zera i doły na 39 cm można? kazdy ma gdzieś a aut przybywa gdy wystąpiłem do inżynieri miasta o parking dano mi zgodę żebym wykonał go we własnym zakresie ale musi być ogólnodostępny dla miasta to skandal brak gospodarza tego miasta miasto schodzi na psy robią dolinkę ciekaw jestem gdzie ludzie zaparkują gdy przyjadą z dziećmi ? za to armia darmozjadów rośnie znowu ogłasza się nabór do straży miejskiej brawo ja strażnika miejskiego nie widziałem 3lata nieraz śmignie samochodem i to wszystko szkoda słów Wróbelku
  • Wymierzyłeś co do mm te 39 cm?? Z tym pozwoleniem to jak u nas - ZBK wyremontować nie chce - łaskawie pozwala byśmy my jako wspólnota wyłożyli swoją kasę w ich teren, ale później sobie chcą to przypisać. Tak jak mówisz, wybuduj za swoje, ale dla miasta. Co będziesz z tego miał?? Satysfakcję, że ktoś parkuje na schludnym miejscu, a gdy pojawią się dziury to do Ciebie jako inwestora miasto odezwie się o naprawę "gwarancyjną", ale 500 000 pln wydali z kasy miejskiej na remont mostu - który był na gwarancji. Szukają jeleni. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Tomasz85(2021-01-12)
Reklama