UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Sąsiad bliższy niż się zdaje, do współpracy się nadaje

Elbląg, Sąsiad bliższy niż się zdaje, do współpracy się nadaje

W środę, 30 maja w godz. 12.30- 16 w parku Planty odbędzie się festyn z okazji Dnia Sąsiada. Głównym celem tego wydarzenia będzie aktywne nabywanie kompetencji społecznych oraz obywatelskich przez niepełnosprawnych uczestników WTZ oraz integracja ze społeczeństwem lokalnym – sąsiadami.

Festyn będzie otwarty dla mieszkańców naszego miasta, szczególnie dedykowany najbliższym sąsiadom, instytucjom pożytku publicznego, placówkom oświatowym, pobliskim przedsiębiorcom znajdujących się niedaleko siedziby naszej placówki.
       Głównym celem tego wydarzenia będzie aktywne nabywanie kompetencji społecznych oraz obywatelskich przez niepełnosprawnych uczestników WTZ oraz integracja ze społeczeństwem lokalnym – sąsiadami. W organizację Dnia Sąsiada będą zaangażowane osoby z niepełnosprawnością intelektualną, pracownicy Stowarzyszenia oraz mieszkańcy miasta. Hasło przewodnie festynu brzmi: „Sąsiad bliższy niż się zdaje, do współpracy się nadaje”. Gwarantujemy niezapomnianą zabawę. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
       Organizatorem tego wydarzenia jest Warsztat Terapii Zajęciowej Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Elblągu.
      
      
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama