UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie ma się co bulwersować. W klubach fitness mamy już nie tylko pot, krew i łzy. Jest pole dance, lap dance, sexy dance etc. Wszystko dla tych grzecznych mężatek, które co tydzień odpalają na podryw do Mimozy, Astorii i YOLO.
  • Ile znasz kobiet chodzacych na pole dance?
  • Bardzo mi przykro, ze Twoja kobieta jest puszczalska, ale wsadzaj wszystkich do jednego wora.
  • @Zazu - 5 koleżanek
  • @Miley - Mi nie bo jestem singlem;) Coś mi podpowiada, że uderz w stół a nożyce się odezwą. .. . .. "ale wsadzaj wszystkich do jednego wora" ? to chyba tak się napuszyłaś, że ani ładu ani składu. ..
  • Tez trenuje pole dance, jestem mezatka, nie chodze w ogole po klubach nocnych, moje kolezanki ktore trenuja rowniez wiec takie sciemy o 5 kolezankach mozesz sobie miedzy bajki wlozyc.
  • @Zazu - Takie bzdety możesz sobie między bajki włożyć. Bo jak jesteś tak ograniczona, że pole dance wymyślono w Elblągu i moje grono znajomych to Wasza grupa to nie kompromituj się dalej.
Reklama