UWAGA!

Sięgnij po Kryształową Koniczynę

Ruszyła X edycja Konkursu im. Edwarda Piszka, Szczepana Pieniążka i Donalda Evansa o Nagrodę „Kryształowej Koniczyny”. W konkursie mogą wziąć udział pracownicy naukowi, członkowie organizacji pozarządowych i samorządów, wolontariusze i nauczyciele działający na obszarach wiejskich.

Konkurs organizowany jest przez Fundację 4H. Jego celem jest podkreślenie znaczenia działań edukacyjnych w środowisku wiejskim dla jego integracji i rozwoju, a także kształtowanie pozytywnych wzorców i autorytetów.
       W konkursie mogą wziąć udział pracownicy naukowi instytutów, jednostek obsługujących rolnictwo, członkowie organizacji pozarządowych i samorządów, wolontariusze pracujący z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi na obszarach wiejskich, nauczyciele szkół rolniczych i szkół wiejskich podstawowych i ponadpodstawowych, doradcy rolniczy, sołtysi, wójtowie i burmistrzowie działający na terenach obszarów wiejskich. Regulamin wraz z kartą zgłoszenia kandydata dostępny jest na stronie internetowej www.fundacja4h.org.pl. Osobą udzielającą informacji na szczeblu województwa jest Pani Letycja Karuzo – tel. 089 521 69 25.
       Kandydata do Nagrody można zgłosić na karcie zgłoszenia wraz z wymaganymi załącznikami do 5 czerwca na adres: Starostwo Powiatowe w Elblągu ul. Saperów 14A, 82-300 Elbląg.
      
      
oprac. mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama