UWAGA!

Słonecznie w SP nr 23

 Elbląg, Słonecznie w SP nr 23
fot. nadesłana

W sobotę 20 września w Szkole Podstawowej Nr 23 w Elblągu zorganizowano „słoneczny piknik” rodzinny na pożegnanie wakacji i powitanie nowego roku szkolnego.

Uczniowie brali udział wraz ze swoimi rodzicami w zabawach i grach na wesoło. Odgadywali postacie ze znanych bajek, wspólnie pokonywali tor przeszkód ze skrępowanymi nogami, zbierali kolorowe piłki w konkurencji ,,Kto więcej”, wykazywali się zręcznością w rzutach do celu i sprytem w ,,Znikających krzesełkach” oraz „Pękającym balonie”. Zabawom towarzyszyło dużo radości i uśmiechu.
       Uczniowie zaprezentowali również swój talent wokalny w występach na scenie. Swój debiut mieli uczniowie klas pierwszych w piosence ,,W drodze do szkoły” i ,,The Hello song”. Klasa II b zaśpiewała „Pożegnanie wakacji” natomiast III b powitała piosenką ,,Witaj szkoło” nowy rok nauki.
       Do ruchu pobudziły nas również zajęcia zumby, które poprowadziła Pani Kasia. Początek okazał się nieśmiały, trochę trudny, nogi nie nadążały, ale daliśmy radę. Mimo to optymizm i zapał nas nie opuszczał.
       Energię, po tańcach, zabawach sportowych można było uzupełnić odpoczywając przy grillu. Panie przygotowały pyszne kiełbaski, które przyciągały swoim zapachem. Rozstanie po dniu tak licznych i wspaniałych wrażeń było trudne.
       Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. Uczniom życzymy sukcesów w nauce, a także wielu chwil odpoczynku i wytchnienia od obowiązków, a Rodzicom satysfakcji.
      
      
Samorząd klas 0-VI
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama