UWAGA!

Sobota z przewodnikiem PTTK

 Elbląg, (fot, Michał Skroboszewski, archiwum portEl.pl)
(fot, Michał Skroboszewski, archiwum portEl.pl)

W ramach corocznych spacerów „Z przewodnikiem PTTK”, zapraszamy na XI edycję tego popularnego cyklu, prowadzonego przez elbląskich przewodników z Koła Przewodników i Pilotów Turystycznych im. R. Gierzyńskiego przy PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej.

Podczas spacerów z przewodnikiem zwiedzamy najciekawsze miejsca w Elblągu i nie tylko. Każde ze spotkań związane jest tematycznie z zabytkami i historią naszego miasta. Atutem spacerów jest niebywała okazja do poznania miejskich legend, historii i przewodnickich ciekawostek.

W tegorocznej edycji, do prowadzenia spacerów dołączyli nowi przewodnicy turystyczni, którzy w tym roku zdali egzamin na licencjonowanego przewodnika turystycznego po województwie warmińsko – mazurskim. Wspiera nas także archeolog elbląski.
       Zapraszamy na pierwsze spotkanie 3 lipca, które poprowadzi Małgorzata Światkowska. Temat: „Napoleon w Elblągu”. Spotkanie: róg ulicy Pocztowej i Garbary o godzinie 10.

Wakacyjny cykl Sobót związany jest z „Popularyzacją krajoznawstwa oraz wspierania różnorodnych form turystyki aktywnej”, jako zadanie publiczne dofinansowane przez Miasto Elbląg.


        

PTTK Oddział Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Dla kogo ta informacja, w piątek jeszcze jej nie było.
  • A co z bezpieczeństwem na przejściu ze ścieżką rowerową? Na fotce z archiwum jest wyraźnie ignorowane, i kto ponosiłby odpowiedzialność za potencjalną kolizję? Pewnie rowerzysta bo jak zawsze jechał zbyt szybko. I to właśnie jest norma na przejściach w naszym grajdołku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    sceptyk(2021-07-03)
Reklama