UWAGA!

SOSW nr 1 zaprasza na festyn

Elbląg, SOSW nr 1 zaprasza na festyn

Tradycją Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Elblągu jest festyn integracyjny pn. „Zobacz uśmiech”. Propagowaniu idei integracji przyświeca motto przewodnie: „Uśmiechu nie zabraknie, bo i przyjaciół wiele. Czas wspólnej zabawy jednoczy ludzi, charaktery, odmienności i cele.” 20 czerwca festyn odbędzie się już po raz dziewiąty.

Tegoroczna edycja festynu zaskoczy najmłodszych elblążan równie bogatym repertuarem atrakcji, wśród których cenne walory rewalidacyjne przypisać należy animacjom hipoterapii - „z kucykami za pan brat” oraz próbom zadaniowym na placu integracji sensorycznej.
       Źródłem niezapomnianych wrażeń będą akcje symulowane z udziałem ratowników medycznych, straży pożarnej, policji, żandarmerii wojskowej, służb więziennych oraz straży miejskiej. Miłośnikom niecodziennych wyzwań towarzyszyć będzie dreszczyk emocji podczas zgłębiania tajemnic groty Trolla z labiryntem czy akrobacji na zamkach dmuchanych. Odkrywanie siebie w nowej roli to już zadanie dla początkujących podczas nauki jazdy na motorze pod czujnym okiem instruktora oraz próbie własnych sił w potyczce z trenerami sztuk walk wschodu.
       Aby zaspokoić najbardziej wysublimowane gusta małych elblążan, nie zabraknie kontaktu ze sztuką, a to już za sprawą dj-a i jego muzyki, zajęć artystycznych, malowania twarzy czy finezyjnego wiązania balonów. W świat magii przeniesie nas występ iluzjonisty, który tego dnia wszystkim zaskoczyć nas może…
       Dbałości o dobrą formę, w przerwie między degustacją łakoci (gofry, lody, ciasta, naleśniki, cukierki, popcorn), sprzyjać będą konkurencje sprawnościowe na torze integracji sensorycznej oraz siatkówka na siedząco. Ciekawi nagrody wezmą udział w loterii fantowej.
       Staropolskim zwyczajem gości podejmować będziemy tradycyjną grochówką, chlebem okraszonym smalcem z ogórkiem w duecie czy smakowitymi kiełbaskami z grilla.
       Festyn odbędzie się w środę, 20 czerwca w godz. 10-13.
      
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama