UWAGA!

SP4 zagrała dla WOŚP

 Elbląg, SP4 zagrała dla WOŚP
fot. nadesłana

Pod hasłem „Wiatr w żagle dla dziecięcej medycyny zabiegowej” w niedzielę, 12 stycznia w Szkole Podstawowej nr 4 w Elblągu odbył się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wcielając hasło w czyn, licznie zgromadzona społeczność lokalna robiła porządny wiatr i przeciąg w swoich portfelach, kieszeniach oraz sakiewkach i kwestowała na rzecz dzieci potrzebujących pomocy.

Miło jest na poinformować, że dzięki hojności zgromadzonych w sali gimnastycznej mieszkańców wszystkie przedmioty, vouchery zostały zlicytowane i udało nam się pobić zeszłoroczny rekord!

Gościem honorowym, który zaszczycił swoją obecnością uroczystość i zachęcał do licytowania fantów, był wiceprezydent miasta Elbląga Janusz Nowak.

Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz społeczność lokalna przy Szkole Podstawowej nr 4 w Elblągu pragną serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom, osobom prywatnym oraz firmom, którzy przyczynili się do organizacji 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w SP4. Dzięki Wam będziemy grać do końca świata i o jeden dzień dłużej!

Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama