[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Spędź majówkę w mieście

2019-04-25
Aktualizowany 2019-04-30 15:00
 
Elbląg, Spędź majówkę w mieście
fot. Anna Dembińska, arch. portel

Wszystkich tych, którzy spędzają ostatnie dni kwietnia i majówkę w mieście, zachęcamy do udziału w miejskich uroczystościach.

15 lat w Unii Europejskiej
       Rozpoczynamy 29 kwietnia wernisażem wystawy pn. „15 lat Elbląga w Unii Europejskiej”. Wernisaż odbędzie się o godz. 13 przed Ratuszem Staromiejskim. Na wystawie zaprezentowane zostaną projekty zrealizowane w naszym mieście, dzięki pozyskanym funduszom europejskim. Zaprezentujemy również zdjęcia sprzed 15 lat, kiedy to elblążanie świętowali akcesję Polski do UE.
       1 maja natomiast - w dniu 15. rocznicy wstąpienia Polski do UE zapraszamy na godz. 12 przed Ratusz Staromiejski na ul. Stary Rynek, gdzie odbędzie się wspólne śpiewanie hymnów - Rzeczpospolitej Polskiej oraz Unii Europejskiej.
      
       Święto Flagi
       2 maja przypada Święto Flagi. Uroczystości z tej okazji zaplanowano również na godz. 12. W obchodów jest wspólny przemarsz z flagą ulicą Stary Rynek i wciągnięcie jej na Bramę Targową, koncert w wykonaniu Orkiestry Wojskowej z Elbląga i występ artystyczny w wykonaniu grupy Ence, Pence, Dance.
      
       Święto Konstytucji 3 Maja

       Obchody Święta Konstytucji 3 Maja rozpoczną się o godz. 11:30 mszą św. w katedrze pw. św. Mikołaja w intencji Ojczyzny i mieszkańców Elbląga. Po nabożeństwie, na placu przy katedrze odbędzie się dalsza część uroczystości – w tym okolicznościowe przemówienia i występy artystyczne młodzieży.
      
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama