UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

St. sierż. Jarosław Wojtowicz (nr 03)

2011-06-03
12:18
Elbląg, St. sierż. Jarosław Wojtowicz (KMP w Elblągu)
St. sierż. Jarosław Wojtowicz (KMP w Elblągu)

Trwa plebiscyt na Najbardziej Przyjaznego Dzielnicowego Roku - z terenu miasta i powiatu elbląskiego. Przez 30 dni na łamach portElu będą publikowane sylwetki funkcjonariuszy. Dziś st. sierż. Jarosław Wojtowicz z rewiru I.

Czytelnicy mogą głosować na dzielnicowych za pomocą SMS-ów, wysyłanych na nr 71624. W treści należy wpisać DPSONDAxx, gdzie xx to numer wybranego dzielnicowego, np. DPSONDA03. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Zdjęcia i numery dzielnicowych można znaleźć w dziale fotoreportaży i na stronie Komendy Miejskiej Policji w Elblągu (www.elblag.policja.gov.pl). Komenda Miejska Policji w Elblągu chce przekazać dochód uzyskany z głosowania SMS-owego na cel charytatywny. Patronat nad plebiscytem obejmie Prezydent Miasta Elbląga oraz Starosta Elbląski. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 lipca 2011 roku podczas gali z okazji obchodów Święta Policji w sali kina Orzeł w Elblągu.
      
       St. sierż. Jarosław Wojtowicz - numer do głosowania 03: Zna swoją dzielnicę „od podszewki”. Wie, gdzie, kto i jakie zagrożenie stwarza, pomaga w rozwiązywaniu życiowych problemów, łagodzi nieporozumienia sąsiedzkie, współpracuje z instytucjami i urzędami. Prowadzi pogadanki w szkołach, spotyka się z mieszkańcami, udziela porad prawnych.
      
       Rewir I, ulice: Fredry, Idzikowskiego, Junaków, Kielecka, Kilińskiego, Malborska od 77 od 78, Mielczarskiego, Narciarska, Olkuska, Olsztyńska, Skrzydlata, Łódzka, Łomżyńska.
      
       Mł. asp. Cyprian Leszczyński (nr 02)
       Najbardziej Przyjazny Dzielnicowy – rusza kolejny plebiscyt
      
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama