UWAGA!

Stypendia czekają

Elbląg, Stypendia czekają

Fundacja Elbląg ogłasza kolejną edycję programów stypendialnych. Sprawdź czy spełniasz kryteria i możesz starać się o stypendium. Wnioski o przyznanie stypendium można składać do 7 września w biurze fundacji przy ul. Zw. Jaszczurczego 17.

Już po raz kolejny Fundacja Elbląg ogłosiła nabór wniosków do programów stypendialnych „Szansa" i „Słonik (dla niepełnosprawnych). Celem programów stypendialnych jest wspieranie dzieci i młodzieży uzdolnionej lub niepełnosprawnej w zdobywaniu wykształcenia pozwalającego im na aktywne życie społeczne i zawodowe. O stypendium mogą się starać uczniowie i studenci będący stałymi mieszkańcami Elbląga i powiatu ziemskiego elbląskiego.
       Stypendia „Szansy" i „Słonika" są wsparciem finansowym i zostaną przyznane na rok szkolny 2012/2013, tj. na 10 miesięcy.
      
       Wszystkie szczegółowe informacje i warunki zawarte są w regulaminach dostępnych na www.fundacja.elblag.pl. Tam też dostępne są do pobrania formularze wniosków. Należy je złożyć osobiście do 7 września w biurze Fundacji Elbląg przy ul. Zw. Jaszczurczego 17 w godz. 8 -16 lub za pośrednictwem poczty. Dodatkowe informacje  można uzyskać pod nr tel. 55 236 98 88, e-mail: biuro@fundacja.elblag.pl bądź bezpośrednio w biurze.
      
       Stypendia finansowane ze środków Fundacji im. Stefana Batorego, Urzędu Miejskiego w Elblągu, Starostwa Powiatowego w Elblągu, darowizn od osób prywatnych i firm, wpłat z tytułu 1 proc. podatku oraz odsetek od lokat funduszy.
      
Karolina Trojan, Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama