UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Świętowali działkowcy

 
Elbląg, Świętowali działkowcy
Świętowali działkowcy (fot. nadesłana)

W ubiegłą sobotę (5 października) w Domu Działkowca ROD im. Kosynierów Gdyńskich w Elblągu odbyły się Okręgowe Dni Działkowca Elbląg 2019.

W ubiegłą sobotę (5 października) w Domu Działkowca ROD im. Kosynierów Gdyńskich w Elblągu odbyły się Okręgowe Dni Działkowca Elbląg 2019. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru Okręgowego Zarządu w Elblągu oraz odśpiewania Hymnu Polski i PZD „Zielona Rzeczpospolita”.

Następnie głos zabrał prezes okręgu PZD w Elblągu Zygmunt Wójcik, który przywitał przybyłych na uroczystość gości.

W swoim wystąpieniu zawarł krótki rys historyczny na temat powstania i istnienia ogrodów działkowych na terenie okręgu, podkreślając szereg istotnych momentów, które mają szczególne znaczenie dla funkcjonowania ogrodów działkowych. Następnie nawiązał do tradycji obchodów Dni Działkowca i stwierdził, że jest to jeden z najpiękniejszych dni w roku dla wszystkich działkowców. Przekazał także pozdrowienia od Prezesa PZD p. Eugeniusza Kondrackiego, który nadał zasłużonym dla naszego stowarzyszenia medale 120-lecia, okolicznościowe odznaki związkowe i podziękowania za ich trud i wytrwałą pracę. Na zakończenie uczczono minutą ciszy pamięć o tych kolegach i koleżankach działkowcach, którzy odeszli na wieczny spoczynek min. b. prezesa okręgu PZD w Elblągu Antoniego Dalaka.

Zygmunt Wójcik, PZD w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama