UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Szkoła Odkrywców Talentów

Elbląg, Szkoła Odkrywców Talentów
(fot. nadesłane)

Od 15 marca gimnazjum nr 7 nosi zaszczytny i nobilitujący do dalszych wyzwań tytuł „Szkoły odkrywców talentów”. W poniedziałek (6 czerwca) odsłonięto tablicę potwierdzającą uhonorowanie szkolnej społeczności tym tytułem nadanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Gimnazjum nr 7 zostało bardzo wysoko ocenione przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w konkursie Rok Odkrywania Talentów. Na poniedziałkową uroczystość zaproszenie przyjęło wielu dostojnych i honorowych gości: Halina Uźluk, dyrektor Kuratorium Oświaty w Olsztynie Delegatura Elbląg, Krzysztofa Guzek, przedstawiciel Departamentu Edukacji Urzędu Miejskiego, reprezentujący wiceprezydent Grażynę Kluge, Andrzej Soja, dyrektor Departamentu Edukacji oraz Bogusław Tołwiński, dyrektor Departamentu Sportu UM w Elblągu. Mieliśmy honor gościć Jerzy Szewczyńskiego, przewodniczącego Towarzystwa Miłośników, Wilna, Lwowa, Grodna i Kresów Wschodnich oraz Barbarę Sawicką, zastępcę przewodniczącego Towarzystwa. Nasze zaproszenie przyjęli przedstawiciele Zarządu Rady Rodziców Gimnazjum nr 7 oraz emerytowani nauczyciele szkoły. W uroczystości wzięli licznie udział nauczyciele gimnazjum nr 7 oraz wyjątkowo odświętnie prezentujący się uczniowie naszej szkoły. Iwona Statek, dyrektor gimnazjum nr 7 w pięknym przemówieniu podkreśliła potrzebę wspomagania rozwoju i odkrywania talentów wszystkim dzieciom w przyjaznych warunkach:
       - Misją naszej szkoły jest pomoc w rozwoju ich talentów. Działania wszystkich pracowników naszego gimnazjum zmierzają do tego, aby proces nauczania i wychowania uwzględniał potrzeby rzeczywistości. Szkoła odkrywców talentów wspaniale brzmi. To zasługa was, moi drodzy uczniowie oraz waszych nauczycieli. Gratuluję i dziękuję. Pragnę dodać, że wraz ze szkołą podstawową nr 21, przecieraliśmy szlaki w tym przedsięwzięciu, gdyż jako pierwsi w Elblągu (a jedna z 11 szkół w województwie) otrzymaliśmy ten zaszczytny tytuł - podkreśliła dyrektor gimnazjum nr 7, gospodyni uroczystości.
       Po podziękowaniach władzom oświatowym, podmiotom i instytucjom przyjaciołom gimnazjum dyrektor skierowała serdeczne podziękowania do wicedyrektora szkoły – Iwony Zapolskiej oraz do każdego nauczyciela gimnazjum nr 7. Następnie po krótkim występie artystyczno- muzycznym utalentowanych uczniów naszej szkoły i prezentacji jej osiągnięć sportowych i historycznych, uczestnicy udali się na symboliczne odsłonięcie tablicy „Szkoły Odkrywców Talentów”. Po zwiedzeniu uroczystego wystroju szkoły, uczestnicy uroczystości, dorośli i młodzież, udali się przed posesję gimnazjum, aby wypuścić w przestrzeń kolorowe balony – symbol urzeczywistnionych marzeń ludzkiej egzystencji.
      
Dorota Kamm, Tomasz Mizerski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama