UWAGA!

Szukasz pracy? Skorzystaj z oferty OHP

 Szukasz pracy? Skorzystaj z oferty OHP

Szukasz pracy? Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu zaprasza. Skorzystaj z naszej pomocy i doświadczenia!  Jeśli jesteś osobą do 25. roku życia i nie wiesz, jak odnaleźć się na lokalnym rynku pracy, przyjdź do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu przy ulicy Junaków 5.

Młodzieżowe Biuro Pracy działające w strukturze Centrum oferuje dostęp do ofert stałych i krótkoterminowych, pozyskanych od lokalnych pracodawców, a także pomaga w przygotowywaniu dokumentów aplikacyjnych. Obecnie poszukuje osób na następujące stanowiska: pracownik magazynowy, kelner, konsultant branży kosmetycznej, pracownik hali, kolporter ulotek reklamowych, kucharz, pomoc kuchenna, pracownik restauracji, audytor inwentaryzacji, doradca klienta.
       A może zechcesz skorzystać z rynku pracy w Europie?
       Dysponujemy również ofertami pracy międzynarodowej w ramach sieci Eures. Osobom zainteresowanym pracą poza granicami Polski udzielimy wszystkich niezbędnych informacji, a także przedstawimy oferty pozyskane przez Biuro.
       Istotną rolę w poszukiwaniu odpowiedniego zatrudnienia spełnia również możliwość udziału w giełdach pracy. Obecnie Młodzieżowe Biuro Pracy organizuje takie spotkanie z liderem branży kosmetycznej u dniu 30 maja o godz. 12 przy ul. Junaków 5, podczas którego będzie można skorzystać z bezpłatnych porad wizażysty. Spotkania te nie są zobowiązujące, ale uczestnictwo w nich może stworzyć szansę na znalezienie czasem niespodziewanie fajnej, interesującej pracy.
       Wychodząc naprzeciw młodzieży, tworzymy punkty informacyjno-konsultacyjne poza siedzibą naszego Centrum, o czym informujemy na stronie naszego Facebooka. Tam znajdziecie również informacje o planowanych spotkaniach z pracodawcami, o inicjatywach, jakie organizuje Młodzieżowe Biuro Pracy, a także informacje o aktualnych ofertach pracy, naborach na kursy i szkolenia, także w podległych jednostkach. Zapraszamy również na stronę www.dokariery.pl lub www.ecam.ohp.pl lub na infolinię 19524, gdzie znajdziesz mnóstwo ciekawych i przydatnych informacji.
       Ponadto zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych porad doradców zawodowych i specjalisty ds. rozwoju zawodowego, którzy pomogą osobom bezrobotnym, poszukującym pracy, studentom oraz osobom uczącym się do 25. roku życia w odnalezieniu się na lokalnym rynku pracy. W tym celu prowadzą porady, indywidualne konsultacje grupowe, spotkania oraz warsztaty. Aby z nich skorzystać, zadzwoń do nas pod nr tel. 55 232 68 19 lub napisz e-mail ceipmelblag@ohp.pl, a my dostosujemy dogodny dla Ciebie termin.
       W ramach utrzymania rezultatów projektu OHP jako realizator usług rynku pracy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP prowadzi jednostki podlegające, takie jak Młodzieżowe Centra Kariery i Ośrodki Szkolenia Zawodowego w Braniewie, Kurzątniku, Bartoszycach, Iławie, Działdowie, Pasłęku i Lidzbarku Warmińskim. W jednostkach tych organizowane są bezpłatne kursy i szkolenia dla pełnoletnich osób bezrobotnych i nie uczących się. Kursy i szkolenia dostosowane są do obecnego zapotrzebowania na lokalnym rynku pracy.
       Zapraszamy do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 -15.30 lub do jednostki najbliższej twojego miejsca zamieszkania.

       ---- materiał płatny -----

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie